Wybierz region

Wybierz miasto

  BEZPIECZNE POMORZE

  Autor: rye

  2001-01-02, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Bezpieczniejsze ulice, dobrze wyposażona policja możliwość zdobycia cennych nagród. To nie są noworoczne życzenia, to wszystko może się spełnić jeżeli weźmiecie Państwo udział w konkursie "Wieczoru ...

  Bezpieczniejsze ulice, dobrze wyposażona policja możliwość zdobycia cennych nagród. To nie są noworoczne życzenia,
  to wszystko może się spełnić jeżeli weźmiecie Państwo udział
  w konkursie "Wieczoru Wybrzeża" i Radia Gdańsk.

  Stare maszyny do pisania, połamane krzesła, pożółkłe teczki. Niechęć społeczna, brak zaufania i profesjonalizmu w działaniu. Tak wiele osób postrzegało policję w XX wieku. "Wieczór Wybrzeża" wspólnie z Radiem Gdańsk namawia Państwa do pomocy w stworzeniu nowego, XXI-wiecznego wizerunku naszej policji ogłaszając konkurs "Bezpieczne Pomorze" na najlepszego pomorskiego dzielnicowego.

  Takiego policjanta czytelnicy "Wieczoru" wybierać będą co miesiąc. W nagrodę dostanie on sprzęt RTV, a komisariat, w którym policjant pracuje, komputer.

  Patronat nad konkursem objął wojewoda pomorski Tomasz Sowiński i komendant wojewódzki policji w Gdańsku nadinsp. Stanisław Białas. Pomysł akcji "Bezpieczne Pomorze" bardzo spodobał się szefowi pomorskiej policji.


  Zasady konkursu "Bezpieczne Pomorze"

  Codziennie, od dzisiaj do 13 stycznia 2001 roku, na łamach "Wieczoru Wybrzeża" zamieszczany będzie kupon, na którym będą Państwo wpisywać imię i nazwisko najlepszego Waszym zdaniem pomorskiego dzielnicowego i adres komisariatu, w którym pracuje.

  Kupon należy przysłać lub przynieść do Biura Konkursów "Wieczoru Wybrzeża". Nasz adres: 80-894 Gdańsk, ul. Targ Drzewny 9/11. Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia.
  5 lutego 2001 roku przedstawimy nagrodzonego dzielnicowego. Komisariat, w którym pracuje wybrany przez Czytelników dzielnicowy, otrzyma komputer, natomiast policjant dostanie telewizor.

  Na uczestników konkursu również czekają nagrody - sprzęt RTV i upominki "Wieczoru Wybrzeża". Zabawa potrwa cały rok.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.