Wybierz region

Wybierz miasto

  Gacie czerwone - szczęście trafione

  Autor: Anna Libudzka

  2001-01-19, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Czerwony kolor działa na wszystkich pobudzająco. W czwartek, podczas ogłoszonego przez "Wieczór" konkursu dla maturzystek, dziewczyny musiały powiedzieć żartobliwie, dlaczego na studniówkę obowiązkowo trzeba włożyć ...

  Czerwony kolor działa na wszystkich pobudzająco. W czwartek, podczas ogłoszonego przez "Wieczór" konkursu dla maturzystek, dziewczyny musiały powiedzieć żartobliwie, dlaczego na studniówkę obowiązkowo trzeba włożyć czerwoną bieliznę.

  Wybrano jedną klasę i dziewczyny nagrodzono specjalnymi majtkami. Dowcipnych odpowiedzi było bardzo wiele
  Rolę talizmanu przypisały bieliźnie uczennice klasy IV A z XII LO w Gdańsku.

  "Czerwone figi od "Wieczoru Wybrzeża" na studniówkę założyć byśmy chciały, aby wszystkim chłopcom nasze tyłeczki się podobały i żebyśmy na maturze dużo szczęścia miały" - to propozycja dziewczyn z klasy IV O z XIII LO w Gdańsku.

  Redakcyjne grono, złożone przede wszystkim z panów, postanowiło wyróżnić hasło dziewczyn z klasy IV B Liceum Ekonomicznego w Gdańsku. Dlaczego, ich zdaniem, na studniówce obowiązkowa jest czerwona bielizna?
  - Bo na czerwonym świetle wszyscy się zatrzymują - stwierdziła Emila Murawska, uczennica IV B.
  O ich wygranej huczy cała szkoła. Po odbiór nagrody - dwudziestu par czerwonych majtek - zostały zwolnione z lekcji. Dzięki temu "upiekł" im się sprawdzian z rachunkowości.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.