Wybierz region

Wybierz miasto

  HOROSKOP NA ROK 2001

  Autor: red

  2001-01-03, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Patronem roku 2001 jest Jowisz, który w astrologii oznacza szczęście, bogactwo, ludzki szacunek i sprawiedliwość. Swymi łaskami tym razem obdarzy wszystkich wyjątkowo sprawiedliwie, do połowy roku sprzyjając znakom ...

  Patronem roku 2001 jest Jowisz, który w astrologii oznacza szczęście, bogactwo, ludzki szacunek i sprawiedliwość. Swymi łaskami tym razem obdarzy wszystkich wyjątkowo sprawiedliwie, do połowy roku sprzyjając znakom powietrza i ognia, a potem korzystnie wpływając na losy urodzinych w znakach ziemi i wody.

  Tegoroczne niespotykane układy planet będą przyczyną nietypowych zachowań i dziwnych wydarzeń. Optymizm na przemian ze skrajnym pesymizmem, współczucie i wielka życzliwość dla ludzi obok egoizmu i wyrachowania, miłość i nienawiść - doznamy tego wszystkiego. Głównymi bohaterami tegorocznych wydarzeń będą urodzeni pod znakiem Barana, Bliźniąt i Strzelca.

  Między lutym i czerwcem najważniejsze staną się uczucia. Pluton, Wenus i Mars rozpalą żar w najzimniejszych sercach. Miłość wybuchać będzie nagle i palić się gwałtownym płomieniem. Dużym problemem będzie zazdrość. W drugiej połowie roku uwagę skierujemy na sprawy domu i rodziny, będziemy też postępować bardziej rozważnie.
  <br>SZCZĘŚLIWEJ WĘDRÓWKI PO POPLĄTANYCH ŚCIEŻKACH LOSU!


  <b>Poniżej szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.</b>

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.