Wybierz region

Wybierz miasto

  Order Uśmiechu dla Dariusza Tylki, nauczyciela z Wejherowa

  Autor: alg

  2001-01-08, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Uczniowie najbardziej lubią go za to, że się nie starzeje, że ma ładne oczy i oryginalną fryzurę (dredy). Za to że potrafi udawać zwierzęce głosy i broni ich przed niesprawiedliwością.

  Uczniowie najbardziej lubią go za to, że się nie starzeje, że ma ładne oczy i oryginalną fryzurę (dredy). Za to że potrafi udawać zwierzęce głosy i broni ich przed niesprawiedliwością. Lista "za co" jest długa, a dotyczy Dariusza Tylki.

  Wczoraj ten 31-letni nauczyciel języka angielskiego ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum Społecznego w Wejherowie odebrał Międzynarodowy Order Uśmiechu - odznaczenie, które zrodziło się z pomysłu dzieci i jest przez nie przyznawane. Otrzymali je między innymi papież i Jolanta Kwaśniewska. Ceremonia przyznania nagrody przewiduje wypicie szklanki kwaśnego soku z cytryny.

  - Dariusz jest prawdziwym nauczycielem. Uwielbiają go także dorośli - mówi Janina Ostałowska, dyrektor szkoły. - To także bardzo dobry psycholog. Dzieci przychodzą do niego ze swoimi problemami. Podczas przerwy lekcyjnej nigdy nie siedzi w pokoju nauczycielskim. Rozmawia z dziećmi.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.