Wybierz region

Wybierz miasto

  Sparingi wybrzeżowych drużyn

  Autor: (kast)

  2001-02-15, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Wczoraj odbyły się dwa mecze sparingowe z udziałem wybrzeżowych drużyn. Zwyciężali w nich faworyci - Lechia Gdańsk i Arka Gdynia. Żółto-niebiescy spotkali się w Wejherowie z Gryfem.

  Wczoraj odbyły się dwa mecze sparingowe z udziałem wybrzeżowych drużyn. Zwyciężali w nich faworyci - Lechia Gdańsk i Arka Gdynia.

  Żółto-niebiescy spotkali się w Wejherowie z Gryfem. Po dość wyrównanym spotkaniu zwyciężyli 2:0 (1:0) po bramkach Marka Rybkiewicza i Rafała Murawskiego.

  - Myślę, że na tle lidera zaprezentowaliśmy się naprawdę korzystnie - powiedział szkoleniowiec Gryfa, Wojciech Bork. - Przy lepszej skuteczności mogliśmy się pokusić przynajmniej o remis. Ale i tak jestem zadowolony z formy zespołu.

  - Obie drużyny stworzyły - mimo grząskiego boiska - przyzwoite widowisko - stwierdził szkoleniowiec Arki, Mieczysław Gierszewski. - Po prostu potwierdziły, że potrafią grać w piłkę.

  Skład Gryfa: Szymkowiak - Pendowski, Możejko, Martyniuk - Malinowski, Golecki, Walczewski, Rutkowski - Pięta, Jezierski, Nowacki oraz Magulski, Mądrzak, Zalewski, Freiberg i Świtała.
  Skład Arki: Stanik - Kowalski, Serocki, Stencel, Witt - Radoń, Faltyński, Ulanowski, Kalkowski - Rybkiewicz, Smarzyński oraz Wosicki, Prochenka, Hartman, Murawski, Filtner, Wojdaś, Pomorski.
  W Gdyni Bałtyk uległ Lechii Gdańsk 2:4 (1:3). Bramki zdobyli: dla Bałtyku - Marcin Krugły i Sebastian Mierzejewski; dla Lechii - Dariusz Preis, Dariusz Wojciechowski, Karol Piątek i Marek Zawada.

  - Nasza gra wyglądała już lepiej niż ostatnio przeciw Gryfowi - stwierdził szkoleniowiec Bałtyku, Marian Geszke. - Szkoda tylko, że straciliśmy cztery bramki, ale graliśmy w końcu z silniejszym przeciwnikiem.

  - My z kolei zadowoleni jesteśmy jedynie z pierwszej połowy - powiedział drugi trener gości, Witold Kulik. - Po przerwie było słabiej, także ogólna ocena jest co najwyżej przeciętna. Strzeliliśmy za mało bramek.

  Skład Bałtyku: Grubba - Złonkiewicz, Górski, Krugły, Białek - Podgórniak, Gliński, Filipik, Adamus - Mierzejewski, Niezgoda oraz Żemojtel, Chamera, C. Dąbrowski, M. Dąbrowski, Morka, Chanowski i Chmieliński.

  Skład Lechii: Pilarz - Czuk, Pieniążek, Borkowski, Mauro - Szymura, Kasperski, Preis, Piątek - Zawada, Wojciechowski oraz Borowiec, Michalski, Miłkowski, Fedoruk, Kaliński, Mila, Kugiel, Danajew i Zagórski.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.