Wybierz region

Wybierz miasto

  Start - Słupia 10:41

  Autor: Adam Suska

  2001-01-21, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  W meczu serii A piłkarki ręczne Startu Gdańsk uległy na własnym parkiecie beniaminkowi w tej klasie rozgrywek Słupii Słupsk 10:41 (4:23). Ze składu, który rozpoczynał rozgrywki w zespole gospodyń pozostały dwie ...

  W meczu serii A piłkarki ręczne Startu Gdańsk uległy na własnym parkiecie beniaminkowi w tej klasie rozgrywek Słupii Słupsk 10:41 (4:23). Ze składu, który rozpoczynał rozgrywki w zespole gospodyń pozostały dwie zawodniczki.

  Przypadkowy kibic, który znalazłby się w sobotę wieczorem w hali przy ul. Kołobrzeskiej w pierwszej chwili mógł sądzić, że trafił na mecz juniorek, a nie spotkanie serii A. Po dokładniejszej analizie metryczek grających piłkarek, na palcach jednej ręki, a i tych było za dużo, można było policzyć zawodniczki, które osiągnęły już wiek seniorski.

  Do poziomu upoważniającego do występów w najwyższej klasie rozgrywek, znacznie bliżej było słupszczankom. Po trzech bramkach Oksany Łużeckiej rozpoczęły od prowadzenia 3:0, a chwilę później na 4:0 podwyższyła Izabela Nasierowska.
  Słupski beniaminek udzielał surowej lekcji skleconej naprędce z połączonych sił głębokich rezerw Naty i najlepszych piłkarek Kościerzyny, drużyny Startu.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.