Wybierz region

Wybierz miasto

  Tragiczny weekend na drogach

  Autor: (wit, ron, chan)

  2001-02-19, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Sześć ofiar śmiertelnych i pięć osób rannych to bilans dwóch wypadków drogowych, do których doszło w miniony weekend. Dwie ofiary śmiertelne i pięć osób rannych, w tym jedna ciężko, to rezultat tragicznego wypadku ...

  Sześć ofiar śmiertelnych i pięć osób rannych to bilans dwóch wypadków drogowych, do których doszło w miniony weekend.
  Dwie ofiary śmiertelne i pięć osób rannych, w tym jedna ciężko, to rezultat tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Tychnowy w powiecie Kwidzyn.

  - Około godziny 1.45 rozpędzone Renault Megane, którym podróżowało ośmioro młodych ludzi uderzyło w drzewo - powiedział Waldemar Banna z Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji i Ratownictwa. - W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch braci Bartosz Cz., lat 19 i Tomasz Cz., lat 23.

  Drugi tragiczny wypadek, który pochłonął aż cztery ofiary śmiertelne wydarzył się wczoraj na trasie Gdańsk - Warszawa w miejscowości Uniszki Zawadzkie, w okolicach Mławy.
  Do kolizji, w której życie straciła czteroosobowa rodzina z Olsztynka doszło przed godziną dziewiątą rano. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i śliska nawierzchnia. Samochód osobowy marki Volvo, który wpadł w poślizg uderzył bokiem w nadjeżdżający z naprzeciwka ciągnik siodłowy.

  Brawura i bezmyślność nie opuściła również trójmiejskich kierowców. W piątek na gdańskich drogach zdarzyło się aż 17 wypadków, w których rannych zostało kilka osób.

  Do dość poważnego wypadku doszło również w Gdyni. W sobotę, około godziny 23 przy alei Zwycięstwa w kolizji drogowej ucierpiała jedna osoba.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.