Siatkówka. Kadetki Orła Malbork w finale mistrzostw Polski. W półfinale pokonały Impel Gwardię 3:2

Kadetki Orła Malbork pokonały 3:2 Impel Gwardię Wrocław w półfinale mistrzostw Polski w siatkówce i w niedzielę zagrają o złoty medal.

Siatkarki Orła pokonały Impel Gwardię 25:23, 23:25, 27:25, 21:25 i 15:10. Zawodniczką meczu wybrana została Dominika Mikołajewska.

Już tylko jeden mecz dzieli Orła Malbork od złotego medalu mistrzostw Polski kadetek. W niedzielę (26 maja) podopieczne trenera Szymona Żołędziewskiego i asystenta Pawła Tercjaka zagrają w finale z Gedanią Gdańsk, która w drugim półfinale pokonała 3:1 Pałac Bydgoszcz.

O wcześniejszych meczach Orła przeczytasz TUTAJ

Poniżej można obejrzeć film z podsumowania trzeciego dnia turnieju w Kętrzynie, z fragmentami meczu Orzeł - Pałac i opiniami na temat postawy drużyny z Malborka.