Już wiadomo, że w drugiej edycji kultowego programu Agent gwiazdy nie zabraknie emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jak wypadły gwiazdy na oficjalnej prezentacji nowego programu? I czego możemy się spodziewać w nowej produkcji?

W najnowszej edycji programu Agent Gwiazdy zobaczymy ekipę w składzie: Mateusz Maga, Tomasz Niecik, Edyta Zając-Rzeźniczak, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Piotr Kędzierski, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Michał Będźmirowski oraz Jula Fabiszewska.

Kto z nich okaże się agentem, który będzie krzyżować wszelkie plany grupy? A kto odgadnie zamiary agenta i zwycięży w tym programie? Tego okażemy się na koniec przygody złożonej z kilkunastu odcinków. Wszystkie z nich nagrywano w Ameryce Południowej.

"Agent - Gwiazdy" - 2. edycja od wtorku, 14.02.2017 o godz. 21:30 w TVN!O programie przeczytasz więcej na telemagazyn.pl.
Czytaj także

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  lewy (gość)

  Jedyna zbieżność z gwiazdą to to że gwiazdy świecą i ona świeca.
  Opamiętajcie się troszeczkę nim zaczniecie kogoś tytuować.
  Później pojawiają się "mroczne" też gwiazdy

  Beny (gość)

  Zepsuli ten program, kiedys byl taki fajny program Agent ze zwyklymi ludzmi az sie chcialo ogladac a teraz jacys celebryci ehh.