Akademia Piłkarska Malbork wygrała halowy turniej w Markusach

Piłkarze Akademii Piłkarskiej Malbork z rocznika 2005-2006 zajęli pierwsze miejsce w turnieju halowym organizowanym przez AP Markusy.

W turnieju oprócz Akademii Piłkarskiej Malbork brały udział drużyny Olimpii Elbląg (2 drużyny), AP Polonii Markusy (2 drużyny) oraz UKS Gronowo Górne. Zabrakło drużyn Olimpii Sztum oraz Powiśla Dzierzgoń, które nie dojechały. Turniej rozegrano w formule "każdy z każdym", po której drużyny zajmujące pozycje 1-4 rozegrały mecze ćwierćfinałowe.

W meczu finałowym drużyna Akademii Piłkarskiej Malbork pokonała zespół UKS Gronowo Górne 2:1. Nasz zawodnik Paweł Suski wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Zespół AP Malbork wystąpił w składzie: Florian Wiśniewski, Paweł Suski, Dawid Konefał, Mateusz Parciak, Mateusz Elko, Piotr Lahutta, Emil Ziniewicz, Adam Nowakowski.