18+

Kadetki Orła Malbork pokonały Skrę Bełchatów 3:0 (25:18, 25:15, 25:21) [ZDJĘCIA, cz.1]

Kadetki Orła Malbork od zwycięstwa nad Skrą Bełchatów rozpoczęły turniej półfinałowy mistrzostw Polski. Zawody odbywają się w Malborku i potrwają do 3 maja. Stawką jest awans do grona ośmiu najlepszych polskich drużyn w tej kategorii wiekowej.

Zawodniczki Orła nie miały większych problemów z pokonaniem siatkarek Skry Bełchatów. Rywalki utrzymywały kroku gospodyniom do połowy setów, nawet obejmowały prowadzenie, ale podopieczne trenera Szymona Żołędziewskiego szybko odskakiwały na kilka punktów i później już kontrolowały przebieg spotkania. Mecz zakończył się wygraną Orła 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)

Kadetki Orła w ramach turnieju półfinałowego mistrzostw Polski zmierzą się jeszcze z UKS ZSMS FKS Poznań i MOS Wola Warszawa. Mecz z poznaniankami odbędzie się w czwartek (2 maja) ok. godz. 12 (jest to uzależnione od czasu trwania wcześniejszego pojedynku), a spotkanie z warszawiankami w piątek (3 maja), również ok. godz. 12. Wszystkie mecze odbędą się w hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Malborku.