18+

Turniej Pomezanii Malbork dla zespołów z rocznika 2004. Wygrał GKS Wikielec [ZDJĘCIA]

Pierwsza drużyna Pomezanii Malbork zajęła 3 miejsce w turnieju piłkarskim z udziałem zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2004 roku. Druga i trzeci drużyna Pomezanii zajęły odpowiednio 7 i 9 miejsce w 10-zespołowej klasyfikacji.

Turniej zespołów z rocznika 2004 odbył się w niedzielę. Pomezania Malbork, organizator zawodów, zaprosił do rywalizacji także Olimpię Elbląg, Bałtyk Gdynia, Olimpię Sztum, Wojtasa Prabuty, Powiśle Czernin i GKS Wikielec. Ten ostatni zespół okazał się najlepszy pokonując w finale 6:2 Bałtyk Gdynia.

Pierwsza drużyna Pomezanii Malbork prowadzona przez trenerów Sebastiana Ratajczyka i Piotra Wilka w meczu o trzecie miejsce pokonała 4:1 Powiśle Czernin.

10. Olimpia Elbląg II

W najbliższą sobotę (29 marca) o godz. 9 rozpocznie się kolejny turniej organizowany przez Pomezanię Malbork. Tym razem w hali Gimnazjum nr 3 na os. Południe zmierzą się drużyny złożone z 9-latków.

Na załączonych zdjęciach mecze Pomezania Malbork I - GKS Wikielec oraz Pomezania II - Pomezania III.

Tutaj znajdziesz zdjęcia z innych meczów turnieju: Turniej piłkarski 10-latków w Malborku [ZDJĘCIA, cz.2]