Chcesz opublikować u nas artykuł? A może chcesz wypromować swoją firmę lub się zareklamować? Wszystkie niezbędne do tego celu informacje znajdziesz właśnie tutaj.

Siedziba Redakcji Dziennika Bałtyckiego - Dziennik Malborski: ul. Kościuszki 5A, 82-200 Malbork


Redakcja:
Radosław Konczyński - redaktor prowadzący, r.konczynski@prasa.gda.pl, tel. 55 270 23 12, kom. 660 405 324
Jacek Skrobisz - dziennikarz, j.skrobisz@prasa.gda.pl[/a], tel. 55 270 23 17
[b]Piotr Jankowski [/b]- reporter, [a]mailto: p.jankowski@prasa.gda.pl

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lekarz medycyny (gość)

w Nowym Tomyślu powstaje polsko-żydowski szpital samoobsługowy bezpłatny na zasadzie wolontariatu będzie to olbrzymia ściana pamięci wspinaczkowa z pawilonem spacerowym po jednej a salami i gabinetami po drugiej stronie

lekarz medycyny (gość)

psychiatria sektą okradającą medycynę nie ma wyleczeń tylko zgony po lekach eugenika i eutanazja ratuj ofiary

Gabi (gość)

Sory zapomnialam dodac że do najbliższe go przystanku. mieszkancy maja od 3. do 7 km

Gabi (gość)

Panie redaktorze prosimy o interwencje Latocha bez poinformowania mieszkancow zabral polaczenia z powiatem.Tak wiec najlepsze solectwo powiatu malborskiego 2016 Zostalo pozbawione dostepu do szkol sklepu prrzychodni.Teraz starsi mieszkancy wsi sa pozostawieni na laske sasiadow .a co z uczniami ktorzy beda musieli dojechac do Malborka ?Nikogo to nie obchodzi jak od wrzesnia dojada do szkoly i pracy a zimą to szkoda gadac .Teraz mieszkancy aby. dojechac do malborka beda musieli pokonac codziennie od 3 do 6Km drogi. Ale to nikogo nie obchodzi najlepiej powiedziec ze sie nie oplaca .A to ze uLatochy nikt nie chce jezdzic to otym sam właściciel nie wspomina .Lepij zabrac ludziom autobus niz zwolnic czlowieka.....!

mieszkanka poblisiej wsi (gość)

Mam wątpliwości co do uczciwości badań profilaktycznych w hotelu Dedal w Malborku w dniu 12. 05. 2016. propozycje darmowych badań w tym dniu otrzymałam telefonicznie. O akcji tej nie słyszałam w żadnych lokalnych mediach. Nie wiem czy to nie jest jakieś kosmiczne naciąganie starych ludzi. Trzeba to koniecznie sprawdzić.

gdzie burmistrz ? (gość)

Na Starym Mieście, pomiędzy blokami 16 i 17, po wąskim przejściu TYLKO !!!!!!!! dla pieszych jeżdżą od kilku dni ciężkie pojazdy przewożące m.in. ciężkie betonowe elementy do remontu "szkoły łacińskiej" Nasze życie zagrożone, bloki mieszkalne zagrozone, brak nadzoru nad tym, co zsię na Starym Mieście dzieje. Burmistrzu bierz się do rzetelnej pracy, Są w UM pracownicy, dobrze uposażeni, czym się zajmują? Burmistrzu- bierz się do rzetelnej pracy!!! Nie zapominaj, co nam mieszkańcom i wyborcom jesteś winny!!! Burmistrzu -natychmiast do rzetelnej pracy. I to wcale nie prośba, ale obowiązek Włodarza widzieć ptrzeby całego miasta.

Oszukany,Zdradzony (gość)

Gdzie są miejsca pracy w malborku,dlaczego moje dzieci muszą dorabiac Holendrów.Sprzedaliście ,zlikwidowaliście malborskie zakłady np;PEC ,a kasy dalej nie ma w samorzadzie,tak pieknie miało być w Bolszewickiej UE,ograniczyli nam limity na cukier zlikwidowali cukrownie ,a teraz bedziecie siac kisiel.Panie Skrobisz masz pan Gó..wn...do gadania,tyle twego że sobie popiszecie .Układ Okragło-Stołowy pejsatej agentury zniszczył polske gospodarczo,militarnie.Polska wygląda gorzej jak po 2-wojnie światowej zadłużona bez prespektyw młodych ,bezrobocie ,eutanazja Fizyczna i ekonomiczna Polaków,14 -supermarkietów,Aptek ,Banków,kościołów. w malborku,1-(jeden)MOST-który potrzebuje już remontu,70-lat po wojnie i nie można wybudowac drugiego .Miasto to zadupie Europy żeby nie zamek malboborski to nikt by nie wiiedział gdzie leży to miasto.Potrzeba nam dobrego gospodarza ziemie mamy żyzne,dobre położenie gograficzne i te złodzieje nie potrafią tych atutów wykorzystać.Aj..waj

mieszkanka (gość)

P.Jacku Skrobisz! Potrzebna Pana pomoc mieszkancom Pl.Narutowicza13,natychmiast.Sprawa przydomowej zatoczki "parkingowej"Nie miescimy sie ,parkuja "obcy"dla nas niepelnosprawnych nie ma miejsca,a P.Burmistrz i P.dr.Kostrzewa,oraz radni z komisji(?) sa bezradni i nas olewaja!Walczymy juz trzeci rok o zatoczke,a od wielu lat o parking dla mieszkancow bl.nr.13 przy Pl.Narutowicza.