Wyjazd do teatru w Elblągu zorganizowany dla pań przez PSL powiatu malborskiego w 2016 roku Wyjazd do teatru w Elblągu zorganizowany dla pań przez PSL powiatu malborskiego w 2016 roku

Wyjazd do teatru w Elblągu zorganizowany dla pań przez PSL powiatu malborskiego w 2016 roku. (© Fot. Tomasz Sułkowski)

Zbliża się Dzień Kobiet, ale niektóre panie będą świętowały już... 18 lutego w elbląskim teatrze. Mamy jedno podwójne zaproszenie od PSL na spektakl dla jednej z naszych Czytelniczek. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

„Ludowy Dzień Kobiet” jest organizowany kolejny rok z rzędu przez Bartosza Nowaka ze Stogów. Mieszkanki powiatu malborskiego na zaproszenie panów z Polskiego Stronnictwa Ludowego pojadą 18 lutego do Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu na spektakl pt. „Amadeusz”, w którym aktorzy próbują na nowo odkryć przed publicznością fenomen Mozarta.

- Wartością „Amadeusza” jest spojrzenie na zagadnienie gwiazdorstwa - obecnego w kulturze na długo przed powstaniem hollywodzkiego star-systemu, nigdy jednak nie ważącego na odbiorze sztuki tak bardzo, jak teraz - można przeczytać na stronie internetowej teatru.

Mamy do przekazania jedno podwójne zaproszenie na spektakl razem z dojazdem i powrotem (w tym także mały upominek), ufundowane przez organizatorów. Wystarczy tylko ciekawie uzasadnić chęć otrzymania zaproszenia. Spośród uzasadnień wybierzemy to naszym zdaniem najciekawsze, którego autorka pojedzie do teatru.

Prosimy nadsyłać odpowiedzi na adres e-mail: malbork@naszemiasto.pl, w tytule wpisując "Dzień Kobiet w teatrze". Czekamy do środy, do godz. 12.Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Władymir Władywimirowicz (gość)

Ludowy dzień kobiet! Ja pier... Komuna się skończyła w Polsce prawie 30 lat temu!!!
Kto jeszcze to obchodzi???
Byłe komuchy i pijaki!
I oczywiście kwiaciarze - bo na wszystkim można dorobić!

Słuchacz (gość)

PSL wymyśliło sobie dzień kobiet w innym terminie :) może jeszcze ludowe boże narodzenie na wiosnę i ludowa wiekanoc latem ? Ta mikro partyjka już chyba bije wszelkie granice absurdu :)
Polecam piosenkę: Jacek Kaczmarski - Pięć głosów z Kraju. Pochwała
Całe szczęście, że kos mało
I że lud się ciągle dzieli,
Bo już by się tutaj miało
Wojnę pięciu PSL-i.