Malbork. Burmistrz miasta otrzymał wyróżnienie Orzeł Samorządu

We wtorek 25 września odbyła się uroczystość wręczenia statuetek Orzeł Samorządu. Jedną z nich otrzymał burmistrz Malborka Marek Charzewski.

Nagrody dla najlepszych samorządowców województwa pomorskiego zostały przyznane przez Magazyn Pomorski.
Odznaczenia w czterech kategoriach wręczono już po raz trzeci.

W tym roku laureatami zostali:
- w kategorii Najlepszy Wójt Pomorza: Marek Zimakowski - wójt Gminy Przywidz,
- w kategorii Najlepszy Starosta Pomorza: Gabriela Lisius - starosta powiatu wejherowskiego
- w kategorii Najlepszy Prezydent Pomorza: Mirosław Pobłocki - Prezydent Tczewa
- w kategorii Najlepszy Burmistrz: Marek Charzewski - Burmistrz Miasta Malborka

Przyznano również nagrodę specjalną, którą otrzymał sołtys Rytla Łukasz Ossowski.


Wideo

ag

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.09.2018, 09:17

Stu krotnie - Wolę to niż narcyza z urojenia niejakiego Pawła D. Nawet panią Bogumiłe S.

30.09.2018, 09:15

Ja takze. Jestesmy z panem Panie Marku.

30.09.2018, 09:14

takiego języka używają wyborcy KWW N. MK .

30.09.2018, 09:12

Nie ,nie kumam . Zarzucasz oszustwo??????? . Powinni cie namierzyc i pozwac do Sądu .

29.09.2018, 13:20

Mój komentarz będzie krótki: Wow! Jebłem!!!

29.09.2018, 08:57

Uwielbiam komentarze w stylu B_Ó_L D_U_P_Y:)))))

28.09.2018, 10:16

Ku...
Chyba orzeł z podciętymi skrzydłami!
Ale dla ciekawych, aby wziąć udział tym konkursie trzeba było zapłacić! Kumacie teraz?

28.09.2018, 09:34

Pan Charzewski_"ORŁEM SAMORZĄDU"? Na jakim polu? Czego "dokonał",co "osiągnął" ten "OrzeŁ"? WSTYDU oszczędżcie -"wybierający" tych "Orłów"! "Wybierający"-uważają nas MALBORŻAN za IDIOTÓW?

27.09.2018, 23:58

I przy goleniu zanucę : "Widziałem orła cień,do góry wzbił się.......

27.09.2018, 22:46

Prima aprilis? Ale to chyba 1 kwietnia?

27.09.2018, 22:22

Zyskał, czyli co? Zyskiem nie jest na pewno logika deweloperskiego zarządzania miastem, gdzie pozornie coś służy wszystkim ale czujemy że jednak wąskiej grupie.
Trzeba wreszcie zerwać z mitem rozwoju gospodarczego bo to było możliwe w pierwszych latach samorządu. Kto wtedy był u władzy? Napiszę że nie paniętam. Dziś Malbork to powinna być spokojna do mieszkania przystań, a pracy czyli rozwoju to jest dużo wokół.

27.09.2018, 22:16

To się nazywa Laudacja.

27.09.2018, 19:25

Brawo

27.09.2018, 17:39

Czy ta nagroda ma jakiekolwiek pisemne uzasadnienie? Zajrzałem do tego cuda na stronę a tam nagrody z przed 4 lat z przykładowym uzasadnieniem: "W październiku 2007 roku został wybrany na starostę powiatu, z którym łączą go więzy rodzinne, emocjonalne i zawodowe.
W czasie wolnym od pracy chętnie zajmuje się pracami w domu i ogrodzie. Lubi kontakt z przyrodą". Czy ta nagroda jest rozdawana co 4 lata przed wyborami? Z całym szacunkiem ale proszę o nagrodę dla siebie. Podaję uzasadnienie: "bezinteresownie, w czasie wolnym, udziela się na forum dla ukochanego miasta Malborka, z którym łączą go więzy rodzinne, emocjonalne i zawodowe. Lubi dzielić się wiedzą, wymieniać opinie z innymi mieszkańcami miasta" :-)

27.09.2018, 17:26

W reklamach dziwnych specyfików w TV też co drugi produkt ma jakiś medal "akademii menopauzy" albo "stowarzyszenia naukowców" podobną wartość ma ten "orzeł" :) Jakaś tam gazeta wykreowała wydarzenie medialne które miało przypomnieć że jeszcze istnieje, no i figurka w gabinecie na ołtarzyku dumy własnej przybędzie :):) Ja bym przyznał Panu Burmistrzowi garb drogowy stulecia !!!

27.09.2018, 16:06

Smiechu warte.