49-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego - niczym detektyw - wytropił w internecie silnik do swojej łodzi skradziony... w lipcu ubiegłego roku. "Zgubę" odnalazł koło Malborka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od momentu kradzieży mieszkaniec powiatu nowodworskiego postanowił śledzić aukcje internetowe. W ubiegłym tygodniu na jednej z nich zauważył silnik podobny do jego własności. Umówił się ze sprzedawcą w minioną sobotę w Malborku, skąd następnie pojechali do jednej z miejscowości w okolicach Malborka. 49-latek, gdy zobaczył silnik, natychmiast zadzwonił po policję.
– Kupujący sprawdził numery seryjne. Wszystkie zgadzały się z numerami skradzionego wcześniej silnika. W związku z tym przedmiot został zabezpieczony, a następnie oddany właścicielowi – informuje Tomasz Czerwiński, oficer prasowy KPP Malbork.
Sprzedawcą był 19-letni mężczyzna. Twierdzi, że kupił ten silnik w Niemczech. Policja sprawdza, czy tak rzeczywiście było.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!