Poniżej przedstawiamy najlepszych uczniów:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
- Gabriela Kuczyńska - 3 gimnazjum
1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Mój Region"
2. Finalistka Wojewódzkiego Konkurs z Geografii,
3. Finalistka XII Wojewódzkiego Konkursu "Matematyczne ścieżki po Polsce",
4. Finalistka XXII Konkursu Religijnego Diecezji Elbląskiej "Maksymilian Kolbe i św. Wojciech - Patroni Diecezji
Elbląskiej".
- Zuzanna Małyj - 3 gimnazjum:
1. Laureatka V Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej "English for fun".
Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku:
- Maria Sadowska - klasa 7:
1. laureatka etapu ogólnopolskiego - 11 Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Integracja Dźwiękiem
Malowana",
2. Grand Prix X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej "Deo Gratias" - Włocławek 2017
3. I miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Francuskiej - Człuchów 2017.
- Michał Sajkowski - 3 gimnazjum:
1. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Historii,
2. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Chemii,
3. Laureat w Wojewódzkim konkursie z Matematyki,
4. Finalista w Wojewódzkim konkursie z Języka Polskiego,
5. Finalista w Wojewódzkim Konkursie z Geografii.
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku:
- Alicja Baranek - klasa 4:
1. Laureatka III stopnia w ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym Memory Master.
- Mateusz Kowalczyk - klasa 5:
1. Laureat III stopnia - Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego.
Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku:
- Bartosz Grzegorzewski - 2 gimnazjum:
1. Laureat w Wojewódzki Konkurs z Chemii,
2. Finalista Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza z Chemii.
- Adrian Kwiatkowski - 2 gimnazjum:
1. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Chemii,
2. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Informatyki,
3. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki,
4. Finalista Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza z Matematyki - wyróżnienie
5. Laureat Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza z Informatyki - I miejsce,
6. Finalista Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza z Chemii.
- Julia Przybylska - 3 gimnazjum:
1. Laureatka - Wojewódzki Konkurs z Chemii,
2. Laureatka - Wojewódzki Konkurs z Biologii,
3. Finalistka - Wojewódzki Konkurs z Geografii,
4. Finalistka - Wojewódzki Konkurs z Języka Polski,
5. Finalistka - Wojewódzki Konkurs z Fizyki.
- Oliwia Przybylska - 3 gimnazjum:
1. Laureatka w Wojewódzkim Konkursie z Chemii,
2. Laureatka w Wojewódzkim Konkursie z Biologii,
3. Finalistka w Wojewódzkim Konkursie z Geografii,
4. Finalistka w Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego.
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa:
- Bartosz Sobolewski - 3 gimnazjum:
1. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Historia,
2. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Chemii,
3. Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki,
4. Finalista w Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego,
5. Laureat Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza z Chemii - I miejsce.
- Jan Rynkiewicz - klasa 5:
1. Laureat IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Wielki Maraton Czytelniczy - Czytanie rozwija, czytanie
wzbogaca".
- Maksymilian Sienkowiec - klasa 5:
1.Laureat IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Wielki Maraton Czytelniczy - Czytanie rozwija, czytanie
wzbogaca".
FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH I POZAPRZEDMIOTOWYCH O RANDZE WOJEWÓDZKIEJ 2017/2018:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku:
- Jan Ćwikliński - klasa 7:
1. Finalista - XXII Konkurs Religijny Diecezji Elbląskiej "Maksymilian Maria Kolbe i św. Wojciech - Patroni
Diecezji Elbląskiej".
- Mateusz Grędzicki - 3 gimnazjum:
1. Finalista w Wojewódzkim Konkursie drużyn szkolnych w piłce nożnej,
2. I miejsce Konkurs Wojewódzki pt. "Talent dla wspólnoty".
- Zuzanna Grzella - klasa 7:
1 Finalistka - Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych.
- Kinga Jaśko - 2 gimnazjum:
1. Finalistka - Wojewódzki Konkurs z Fizyki,
2. Wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny".
- Aleksandra Kruszewska - 3 gimnazjum:
1. II miejsce w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej ławy" - kategoria poezja
(uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych).
- Olga Lech - 3 gimnazjum:
1. Finalistka - Wojewódzki konkurs wiedzy o Francji "Vive la France".
- Joanna Nepelska - 3 gimnazjum:
1. Finalistka - Wojewódzki Konkurs Matematyczny,
2. Finalistka - Wojewódzki Konkurs "Matematyczne ścieżki po Polsce",
3. Wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur,
- Edwin Edward Pruchniewski - 3 gimnazjum:
1. Finalista - XXII Konkurs Religijny Diecezji Elbląskiej "Maksymilian Maria Kolbe i św. Wojciech - Patroni Diecezji
Elbląskiej".
- Weronika Wieliczko - klasa 7:
1. I miejsce - IV Wojewódzki Konkurs Językowo - Plastyczny "Das ist doch sehenswert",
2. I miejsce - Wojewódzki Konkurs "150 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego".
- Dominika Wrzochalska - klasa 7:
1. Finalistka - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych,
2. I miejsce - Wojewódzki Konkurs "Talent dla wspólnoty".
Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku:
- Luiza Bąk - klasa 6:
1. I miejsce - IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Francuskiej (Człuchów 2017),
2. Grand Prix - X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej "Deo Gratias" (Włocławek 2017).
- Maksymilian Cichon - klasa 4:
1. III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Muzycznym "Pod skrzydłami aniołów".
- Aleksandra Kłos - klasa 6:
1. Grand Prix - X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej "Deo Gratias" - Włocławek 2017,
2. I miejsce - IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Francuskiej - Człuchów 2017,
3. III miejsce
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?