Starostwo Powiatowe w Malborku i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Malborku wręczyły nagrody dla laureatów konkursu "Czyste powietrze wokół nas". Poniżej informacja PSSE.

W Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku (14 czerwca) wręczono nagrody laureatom rodzinnego konkursu plastycznego pt. "Czyste powietrze wokół nas". Konkurs został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Malborku i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Malborku.

Głównym celem konkursu była popularyzacja zasad zdrowego stylu życia, w tym zwrócenia uwagi na problem zanieczyszczenia powietrza różnymi źródłami dymu oraz wynikających z nich konsekwencji zdrowotnych. Konkurs był skierowany do mieszkańców powiatu malborskiego w wieku 6-10 lat oraz ich rodziców. Na konkurs wpłynęło 38 prac plastycznych wykonanych w różnej technice

Jury konkursu, którego przewodniczącą była pani Agnieszka Daniłów, dyrektor Powiatowego Ogniska Plastycznego w Malborku nagrodziła następujących uczestników:
I miejsce - Izabela Zawadzińska i mama Dominika - karnet rodzinny do Aquaparku Sopot
II miejsce - Jakub Oczkowski i mama Katarzyna, Igor Smolarek i mama Sylwia – bilety rodzinne do Nowej Holandii w Elblągu
III miejsce - Bogusz Pańczak i mama Julia, Julia Suchcicka i mama Joanna - bilety rodzinne do Dinoparku W Malborku
Wyróżnienie - Natalia Dróżdż i mama Magdalena - bilet rodzinny do kina „Helios” w Tczewie.

Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Malborku oraz Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia k. Elbląga.


Informacja Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Malborku
-----
Zobacz też:Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łotr (gość)

Brawa dla wszystkich uczestników! Szkoda, że nie do wszystkich dotarła informacja o konkursie i jego temacie. Pewnie kilka firm mogło by się dorzucić do nagród.