Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Malbork: turniej piłki nożnej 10-latków o puchar przewodniczącego rady

(RK)
Drużyna chłopców Stomilu Olsztyn wygrała II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Malborka.

Turniej o puchar przewodniczącego rady odbył się w niedzielę (26 lutego) w hali Gimnazjum nr 3 w Malborku. Drugie miejsce zajął zespół Pomezanii trenowany przez Krzysztofa Leszczyńskiego. W finale, w którym spotkali się ze Stomilem Olsztyn, chłopcy z Malborka prowadzili 2:0, ale ostatecznie przegrali 2:4.

Trzecią pozycję na podium - za Stomilem i Pomezanią A - wywalczył Santos Gdańsk. W "małym finale" wygrał w karnych z Olimpią Elbląg.

W zawodach zagrały ekipy złożone z małych piłkarzy z rocznika 2002 i młodszych. Rywalizowało 10 zespołów (w tym dwie Pomezanii; Pomezania B, trenowana przez Patryka Borzęckiego, głównie z 9-latkami w składzie, zajęła 9 miejsce).

Klasyfikacja końcowa: 1. Stomil, 2. Pomezania A (rocz. 2002), 3. Santos, 4. Olimpia Elbląg, 5. Huragan Morąg, 6. Olimpia 2004 Elbląg, 7. Gryf Tczew, 8. Wojas Prabuty, 9. Pomezania B, 10. MKS Władysławowo.