Malbork-Włocławek. Medale zawodników MKKK na Kujawy IKO Cup 2018 [ZDJĘCIA]

rk
16 medali, w tym 5 złotych, 4 srebrne i 7 brązowych zdobyli reprezentanci Malborskiego Klubu Kyokushin Karate podczas ogólnopolskiego turnieju we Włocławku.

Kujawy IKO Cup Włocławek odbył się po raz osiemnasty. W Hali Mistrzów swoje umiejętności pokazało 286 zawodników z 18 klubów z Polski, a wśród nich przedstawiciele czterech sekcji MKKK - z Malborka, Kwidzyna, Sztumu oraz Starogardu Gdańskiego.

Przez ponad siedem godzin na trzech matach trwały zmagania zawodników w wieku 6-18 lat w kilkudziesięciu kategoriach.

W kata (układach technicznych) złote dla MKKK zdobyli: Dominika Liss, Aleksander Liss i Miłosz Wolak. Ze srebrem wrócił Karol Troch, a z brązowych medali mogli się cieszyć Piotr Piórkowski i Damian Stawicki.

W kumite złoto wywalczyli Marcel Falkowski i Damian Stawicki. Srebrne medale: Kevin Hennig, Adam Chanowski, Katarzyna Proch. Brązowe: Julia Winnicka, Klaudia Sikora, Amelia Kołodziej, Dominika Liss, Dominik Antys.

Sędzią głównym zawodów był sensei Wojciech Kunicki, prezes Malborskiego Klubu Kyokushin Karate. Z ramienia MKKK zawody sędziowali sensei Maciej Kaczyński oraz sensei Robert Bylicki.

Malborski Klub Kyokushin Karate dziękuje wszystkim zawodnikom za start, a kibicom za ich dopingowanie. Dziękuje także wszystkim sensei i senpai, którzy wspierali zawodników.