Najlepszy Lokal Powiatu Malborskiego. Jazz Club Spiżarnia

Jazz Club Spiżarnia mieści się przy ulicy Dworcowej 23 w Malborku.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Swoją działalność Spiżarnia rozpoczęła w 2006 r. Lokal ma do zaproponowania dwa rodzaje kuchni. Jedną z nich jest tradycyjna kuchnia polska - w menu można znaleźć m.in. pierogi, bigos, gołąbki, flaczki czy chleb ze smalcem.

Drugi rodzaj kuchni jest dla śpieszących się klientów. Obok znajduje się stanowisko, w którym podawane są zestawy kebabowe, hot-dogi czy hamburgery.

Spiżarnia jest otwarta od poniedziałku do niedzieli od godz. 10 do ostatniego klienta.
Ci, którzy chcą odwiedzić lokal w internecie, mogą to zrobić na Facebooku. Lokal ma swój profil.

Komentarze (7)

avatar
avatar
Klient (gość) Kamil

Nie zgadzam się, jedzonko pyszne, świeżutkie i co ważne bardzo atrakcyjne cenowo w porównaniu do niektórych pseudo " ąę"restauracji!

avatar
Turysta (gość)

Bardzo klimatyczny. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że pani za ladą niezbyt miła, jednak już po pierwszych dwóch zadaniach człowiek sobie uświadamia jak bardzo się mylił. Obsługa bardzo pomocna i sympatyczna. Na dwudaniowy obiad czekaliśmy z 10min (koszt 10zł za zestaw) i wszystko smakowało jak w domu, w przeciwieństwie do pewnej "flądry" w której też mieliśmy okazję zjeść a czekaliśmy jedynie 9x dłużej i zapłaciliśmy jak za 7 obiadów. Dlatego serdecznie polecamy Spiżarnie!

avatar
Gość (gość)

A to dziwne, bo za każdym razem jak jestem to szefowa uśmiechnięta i baaaaardzo miła i pomocna! I fajnie z nią można pogawędzić;) polecam lokal bardzo!

avatar
gość (gość)

Klimat bardzo fajny, sympatycznie się siedzi, popija piwko, szkoda tylko , że szefostwo smutne ma zawsze minki i troszeczkę "nie w sosie" podczas sprawowania posterunku w spiżarni. Podpowiedź - zabierzcie te wszystkie deski, skrzynki które są poza klubem. Pozdrawiam

Wybierz kategorię