Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jazz Club Spiżarnia mieści się przy ulicy Dworcowej 23 w Malborku.

Swoją działalność Spiżarnia rozpoczęła w 2006 r. Lokal ma do zaproponowania dwa rodzaje kuchni. Jedną z nich jest tradycyjna kuchnia polska - w menu można znaleźć m.in. pierogi, bigos, gołąbki, flaczki czy chleb ze smalcem.

Drugi rodzaj kuchni jest dla śpieszących się klientów. Obok znajduje się stanowisko, w którym podawane są zestawy kebabowe, hot-dogi czy hamburgery.

Spiżarnia jest otwarta od poniedziałku do niedzieli od godz. 10 do ostatniego klienta.
Ci, którzy chcą odwiedzić lokal w internecie, mogą to zrobić na Facebooku. Lokal ma swój profil.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Klient (gość) (Kamil)

Nie zgadzam się, jedzonko pyszne, świeżutkie i co ważne bardzo atrakcyjne cenowo w porównaniu do niektórych pseudo " ąę"restauracji!

Turysta (gość)

Bardzo klimatyczny. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że pani za ladą niezbyt miła, jednak już po pierwszych dwóch zadaniach człowiek sobie uświadamia jak bardzo się mylił. Obsługa bardzo pomocna i sympatyczna. Na dwudaniowy obiad czekaliśmy z 10min (koszt 10zł za zestaw) i wszystko smakowało jak w domu, w przeciwieństwie do pewnej "flądry" w której też mieliśmy okazję zjeść a czekaliśmy jedynie 9x dłużej i zapłaciliśmy jak za 7 obiadów. Dlatego serdecznie polecamy Spiżarnie!

Gość (gość)

A to dziwne, bo za każdym razem jak jestem to szefowa uśmiechnięta i baaaaardzo miła i pomocna! I fajnie z nią można pogawędzić;) polecam lokal bardzo!

gość (gość)

Klimat bardzo fajny, sympatycznie się siedzi, popija piwko, szkoda tylko , że szefostwo smutne ma zawsze minki i troszeczkę "nie w sosie" podczas sprawowania posterunku w spiżarni. Podpowiedź - zabierzcie te wszystkie deski, skrzynki które są poza klubem. Pozdrawiam