Piłka nożna. Jastrząb skończył rundę na pozycji wicelidera w III lidze kobiet

rk
AKP Jastrząb Malbork
Bardzo udanie zakończyły rundę jesienną w pomorskiej grupie III ligi dziewczyny z AKP Jastrząb Malbork. W zaległym meczu z pierwszej kolejki pokonały na wyjeździe Stal Jezierzyce 3:0 i awansowały na pozycję wicelidera.

Jastrząb objął prowadzenie w 16 minucie po strzale Aleksandry Laskowskiej. W 50 minucie niezawodna Katarzyna Deranek podwyższyła na 2:0, a w 71 minucie wynik ustaliła Oliwia Maciąg. Rywalki stwarzały sobie sytuacje, ale czujność w bramce zachowywała dobrze dysponowana Barbara Ćwiklińska.

AKP Jastrząb: Ćwiklińska – Węglewska, Błaszczyk, Lewandowska, Betcher, Stec, Deranek, Dryla, Jurgielewicz, Kurek (40 Maciąg), Laskowska.

Po rundzie jesiennej zespół z Maborka traci tylko trzy punkty do prowadzącego GKS Żukowo. AKP Jastrząb dziękuje wszystkim sponsorom, których pomoc pozwoliła na udział drużyny w rozgrywkach.