Piłka nożna. Olimpia Sztum - Pomezania Malbork 2:2 (0:2)

Pomezania Malbork zremisowała w Sztumie z miejscową Olimpią 2:2. Malborczycy do 78 minuty meczu prowadzili dwiema bramkami, jednak nie udało im się utrzymać tej przewagi do końca meczu.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Gole dla Pomezanii strzelili Mateusz Feretycki (22 minuta) i Michał Krawczyk (29). Gospodarze odpowiedzieli golem Grzegorza Pliszki na 12 minut przed końcem spotkania. Gol na 2:2 z 81 minuty był samobójczy. Piłka po strzale Łukasza Kotowskiego odbiła się od Adama Cicherskiego i wpadła do bramki Przemysława Matłoki.

Jest to już piąty remis Pomezanii w czwartoligowych rozgrywkach. Malborczycy mają na koncie także trzy zwycięstwa i cztery porażki. Po 12 kolejkach IV ligi podopieczni Sebastiana Ratajczyka z dorobkiem 14 punktów zajmują 12 miejsce w 16-zespołowej tabeli IV ligi.

W następnej kolejce Pomezania podejmie na swoim boisku GKS Kolbudy (9 miejsce w tabeli, 17 pkt.). Spotkanie odbędzie się 30 października. Początek o godz. 14.