(© Dominika Gayda-Pimlott)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pogodnie, ale dość chłodno będzie w czwartek, 20 kwietnia 2017 r. w ciągu dnia na Pomorzu.

Jak informują synoptycy, w czwartek w dzień zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, pod wieczór od północy województwa wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 7°C do 10°C. Wiatr słaby, wzmagający się do umiarkowanego, północno-zachodni i zachodni.

Prognoza pogody dla Pomorza na czwartek, 20.04.2017 r.:


[x-news]

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie duże. Postępujące od północy województwa opady deszczu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, nad samym morzem od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, po północy porywisty, w strefie nadmorskiej do 60 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

W piątek w dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, w strefie nadmorskiej dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni.

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, w strefie nadmorskiej dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni.

Źródło: IMGW-PIB

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!