Pomezania Malbork - Gryf 2009 Tczew 3:1 (0:0)

Pomezania Malbork pokonała 3:1 Gryfa 2009 Tczew w 8 kolejce IV ligi. Malborczycy nadal grają bezkompromisowo, mają na koncie po cztery wygrane i porażki.

Pomezania Malbork z Gryfem 2009 Tczew zagrała w składzie: Uliński - Owsianik, Cicherski, Ratajczyk (46 Daukszys), Wilk, Kobyliński (75 Linda), Wojtysiak (70 Bełz), Gdela, Kielar, Dryjas, Sobieraj (65 Piechota).

Gole dla malborczyków strzelali w drugiej połowie Piotr Wilk, Mateusz Kobyliński i Mateusz Bełz. Goście zdobyli swoją bramkę przy stanie 0:2.

- Gra do przerwy była bardzo dobra - dobre rozegranie, tworzenie sytuacji podbramkowych. Może nie stworzyliśmy 100-procentowych okazji, ale cały czas znajdowaliśmy się przy piłce - mówi Bogdan Kazojć, trener Pomezanii Malbork. - Jakość naszej gry może nie była taka, jak w poprzednich meczach, ale najważniejsze są trzy punkty i zwycięstwo.

Pomezanię czeka teraz w środę (18 września) mecz wyjazdowy w ramach regionalnego Pucharu Polski z Błękitnymi Stare Pole (spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30), a w 9 kolejce IV ligi (21 września) malborczycy zagrają na wyjeździe z liderem tabeli GKS Przodkowo (7 zwycięstw i 1 remis).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani