Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piątek 21 kwietnia 2017 r. na Pomorzu będzie deszczowy. Po południu można się spodziewać silnego wiatru.

W piątek w dzień zachmurzenie będzie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, w strefie nadmorskiej wzmagający się do dość silnego i silnego, od 30 km/h do 45 km/h, po południu w porywach do 80 km/h, zachodni.

Prognoza pogody na piątek 21 kwietnia 2017 r.:


[x-news]

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, nad ranem miejscami rozpogodzenia. Miejscami przelotne opady deszczu, lokalnie deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, w strefie nadmorskiej dość silny i silny, od 35 km/h do 45 km/h, początkowo w porywach do 80 km/h, później do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni.

W sobotę w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, w strefie nadmorskiej dość silny i silny, od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 70 km/h, powoli słabnący północno-zachodni.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady przelotne deszczu, lokalnie deszczu ze śniegiem, stopniowo zanikające. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

źródło: IMGW-PIB


Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!