(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek 6 lutego wiatr na wybrzeżu umiarkowany i dość silny, północno-wschodni.

Prognoza pogody dla Pomorza na poniedziałek 6 lutego
TVN/X-news.pl

Temperatura dla Trójmiasta w poniedziałek 6 lutego


windytv.com

Prognoza pogody dla Polski na poniedziałek 6 lutegoW dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami na północy kraju. Miejscami słabe opady śniegu, na południowym wschodzie również deszczu ze śniegiem. Przed południem na zachodzie i południu gdzieniegdzie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od -4°C do 0°C, w województwie podkarpackim cieplej od -1°C do 2°C.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -12°C na północnym wschodzie, około -6°C w centrum i w kotlinach górskich, do -3°C, -1°C na zachodzie i południu. Wiatr słaby i umiarkowany, a na wybrzeżu i krańcach południowo-wschodnich umiarkowany i dość silny, porywisty, wschodni i północno-wschodni.

Sprawdź pogodę na 2 kolejne dni (wtorek i środa) dla Trójmiastawindytv.com

[zaj_kat]


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!