Siatkówka. Atom Trefl Malbork - Budowlani Łódź 0:3

Siatkarki Atomu Trefla Malbork przegrały w trzech setach z Budowlanymi Łódź w 2 kolejce rozgrywek Młodej Ligi Kobiet.

Drugiej porażki w drugim meczu Młodej Ligi Kobiet odniosły zawodniczki z Malborka. Po inauguracyjnej porażce 0:3 z PTPS SAF-Holland Piła przyszła przegrana w takim samym stosunku setów z Budowlanymi Łódź, aktualnymi wicemistrzyniami Polski.

Drużyna gości dominowała nad podopiecznymi trenera Tomasza Jodki w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. W grze Atomu Trefla dało się zauważyć tylko przebłyski solidnej gry i w większości przypadków z udziałem Dagmary Dąbrowskiej, która zaprezentowała się najlepiej spośród gospodyń. To jednak nie wystarczyło i Budowlani łatwo wygrali mecz, pozwalając malborkom na zdobycie kolejno 18, 17 i 19 punktów w poszczególnych setach.

Po drugiej kolejce spotkań Atom Trefl zamyka tabelę grupy A z zerowym dorobkiem. Na czele tabeli z 5 pkt. są drużyny z Łodzi i Piły.

Trzeci mecz w Młodej Lidze siatkarki z Malborka rozegrają 5 listopada na wyjedzie z zajmującą 3 miejsce w tabeli Legionovią Legionowo (4 pkt.).