Siatkówka. Atom Trefl Malbork przegrał z Legionovią Legionowo

Ósmej porażki w ósmym meczu doznały siatkarki Atomu Trefla Malbork w Młodej Lidze Kobiet. W sobotę (7 stycznia) lepsze okazały się zawodniczki Legionovii Legionowo.

Siatkarki Atomu Trefla Malbork wciąż nie zaznały smaku zwycięstwa w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet. W ósmej kolejce przegrały na własnym boisku z trzecią w tabeli Legionovią Legionowo.

Podopieczne trenera Tomasza Jodki przystąpiły do meczu z dwiema zmianami. Chorą Aleksandrę Droździak na pozycji libero zastępowała nominalna przyjmująca Urszula Zelman, a Natalię Dąbrowską zastąpiła Joanna Grzmocińska, która na co dzień trenuje z "orlenligowym" Atomem Treflem.

Gospodynie pierwszego seta przegrały do 11 punktów, a drugiego do 19. W trzeciej partii szybko objęły prowadzenie i odskoczyły na kilka punktów, ale później nie potrafiły sobie poradzić z zagrywkami Joanny Pacak i Pauliny Sobolewskiej i oddały inicjatywę drużynie przyjezdnej. Trzeci set zakończył się wynikiem 25:20 dla Legionovii, a cały mecz 3:0.

Wyjściowy skład Atomu Trefla: Julia Balewicz, Michalina Sikora, Marta Matejko, Natalia Krupa, Joanna Grzmocińska, Dagmara Dąbrowska, Urszula Zelman.

Drużynie z Malborka zostały do rozegrania już tylko dwa mecze w MLK. 28 stycznia zmierzy się na wyjeździe z Chemikiem Police, a 18 lutego podejmie na własnym boisku Pałac Bydgoszcz.