Siatkówka. Młodziczki Orła Malbork nie zagrają w półfinale mistrzostw Polski

Najmłodsza drużyna Orła Malbork nie powalczy o medal mistrzostw Polski. W turnieju ćwierćfinałowym MP młodziczki przegrały dwa mecze i zajęły ostatnie miejsce w grupie. Ostatecznie uplasowały się na piątym miejscu w zawodach.

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski z udziałem młodziczek Orła Malbork odbywa się od piątku (20 marca) w Ostródzie. Pierwszego dnia zawodów podopieczne trenerów Szymona Żołędziewskiego i Pawła Tercjaka przegrały oba spotkania i nie awansowały do fazy finałowej zawodów.

W pierwszym spotkaniu Orzeł przegrał z Foto Ola Ostróda 0:2 (12:25, 17:25), a w drugim pojedynku siatkarki z Malborka uległy Pałacowi Bydgoszcz 0:2 (21:25, 21:25).

W sobotę (21 marca) Orzeł walczył o piąte miejsce w turnieju z drużyną Gim-Net Mońki. Młodziczki z Malborka wygrały 2:0 (25:23, 25:21).