10 sierpnia br

10 sierpnia br. Cmentarz w Łopienniku Nadrzecznym (© KS)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Badania DNA potwierdziły, że spalone ciało na cmentarzu w Łopienniku Nadrzecznym to ksiądz Bogusław P., oskarżony o molestowanie ministrantów. Zamojska prokuratura może już wydać zgodę na pogrzeb.

- Badania DNA potwierdziły, że na cmentarzu znaleziono spalone zwłoki ks. P. - informuje Romuald Sitarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu. - Zgoda na pogrzeb zostanie wydana, gdy rodzina zmarłego zgłosi się po ciało.

Zwłoki ks. Bogusława P. odnaleziono w piątek 10 sierpnia na cmentarzu w Łopienniku Nadrzecznym. Znajomy Bogusława P. wstępnie zidentyfikował ciało księdza, oskarżonego o molestowanie ministrantów. Kapłan zostawił w swoim domu list pożegnalny i popełnił samobójstwo oblewając się benzyną, a potem podpalając.

Wyniki sekcji zwłok wykażą, jaka była bezpośrednia przyczyna zgonu i czy przed podpaleniem ksiądz podciął sobie żyły lub zażył truciznę.
Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!