Sparing. Pomezania Malbork przegrała 0:5 z Olimpią Elbląg

Pomezania Malbork przegrała 0:5 z drugoligową Olimpią Elbląg w czwartym sparingu w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV ligi.

Środowy (12 lutego) sparing Pomezania rozegrała w Elblągu. Jak informuje portal pomezania.pl, Olimpia już do przerwy prowadziła 4:0. Po zmianie stron boiska drugoligowcy dołożyli jeszcze jednego gola.

- Wydaje mi się, że wyszliśmy na ten mecz nieco bojaźliwie, co szybko wykorzystała doświadczona drużyna Olimpii ruszając do ataku - mówi Tomasz Klonowski, prezes Pomezanii, na stronie www.pomezania.pl. - Po przerwie gra wyglądała już zdecydowanie lepiej, jednak wynik, dynamika i szybkość zawodników Olimpii pokazał, ile jeszcze pracy przed nami. Ta lekcja od drugoligowców na pewno nie pójdzie na marne.

Pomezania grała w składzie: Skopiak - Cicherski, Ratajczyk, Wilk, Jabłoński - Dryjas, Kobyliński, Daukszys, Wojtysiak, Gdela - Sobieraj, a po przerwie grali też: Galeniewski, Linda, Bełz i Marszałek.

We wcześniejszych sparingach Pomezania przegrała 2:3 z Gryfem 2009 Tczew i 2:4 z Wierzycą Pelplin, a także zremisowała 2:2 z Zatoką Braniewo. Kolejny sparing Pomezania ma rozegrać dopiero w przyszłym tygodniu, a rywalem będzie Jaguar Gdańsk.