Koło teatralne, koło wokalne i mały samorząd uczniowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie przygotowały dla uczniów specjalną niespodziankę. Dzieci z zespołu Bajdusie przedstawiły inscenizację pt. „Gdzie jest worek Mikołaja, czyli skandal w Nowym Stawie”.

Uczniowie klas 0-III oraz przedszkolaki z zaprzyjaźnionego ze szkołą Przedszkola w Nowym Stawie wraz z wychowawczyniami z ogromnym zainteresowaniem śledzili przygodę Mikołaja, któremu dwaj smutni rozbójnicy ukradli worek z prezentami dla dzieci. Na szczęście, Mikołaj znalazł pomocników i worek trafił we właściwe ręce.
Artystki z koła wokalnego zaśpiewały piosenkę o Mikołaju oraz rozbujały widzów piosenką o zimie, która dzięki Mikołajowi staje się... ciepłym majem. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały słodkości.


Informacja nadesłana przez SP nr 2 w Nowym Stawie

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!