Trzej mężczyźni z Malborka próbowali ukraść ogrodzenie przy przychodni - zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Trzech innych włamało się do Zespołu Szkół nr 1 w Malborku tylko po to, by... zniszczyć szkolne puchary.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W środę malborscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które usiłowały ukraść metalowe ogrodzenie z terenu przychodni przy ul. 500-lecia w Malborku. Sprawcy zostali złapani na gorącym uczynku. Mężczyźni niewiele robili sobie z tego, że pora wcale nie jest późna, bo działo się to ok. godz. 18.30. Policjanci stanęli przed nimi w momencie, gdy chowali w krzaki pocięte przęsła bramy o wartości 1500 złotych.

Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Malborka - w wieku 27, 28 i 49 lat. Byli pijani. Każdy z nich, według wskazań alkomatu, miał ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Za usiłowanie kradzieży grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

W czwartek malborscy policjanci zatrzymali natomiast 3 młodych mężczyzn (17-18 lat), którzy są podejrzewani o to, że 9 maja o godz. 23.30 włamali się do Zespołu Szkół nr 1 na ul. Tczewskiej w Malborku. Z ustaleń policjantów wynika, że wybili szybę w oknie i weszli do środka. Co ciekawe, nic nie zginęło. Jednak skutkiem ich obecności są straty nie tylko materialne, lecz i takie, których nie da się wyrazić w pieniądzu. Rozbili szklane gabloty i zniszczyli... puchary.
Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

malborżanka (gość)

trzech żuli..poszło,nachlało się nie za swoje (bo zapewne,coś ukradli,na wino mieli)wyrządzili szkody,za które NAPEWNO nie zapłacą,pójdą siedzieć,a my-uczciwi obywatele będziemy słono bulić za ich utrzymanie w pierdlu!a tym trzej gnojkom,którym te przeszkadzały puchary ciężko zdobyte przez uczniów,tylko łapska poucinać,bo wychowywała chyba ulica..

,,,,,, (gość)

TO SĄ PRAWDZIWE ŻULE MAM NADZIEJĘ ŻE ZOSTANĄ PRZYKŁADNIE UKARANI . NA POSESJI MOJEJ MAMY TEŻ SKRADZIONO W PIĄTEK W NOCY PŁOTKI I ŻAŁUJĘ TYLKO ŻE TEGO NIE ZGŁOSIŁAM . MOŻE TO CI SAMI BO TO NIE DALEKO OD 500-LECIA

Yes (gość)

Mężczyźni ??? To bezstresowo hodowane ( bo nie wychowywane) gnojki. Fakt - (ukłony dla przedmówcy) więcej religii, mniej jakichkolwiek przedmiotów zwiazanych z konkretną wiedzą i więcej praw ucznia.

- (gość)

Nastepni doskonale ksztalceni na lekcjach religii. Błagam - zlikwidujcie wf, historię, lekcje wychowawcze, i co by tam jeszcze -
a bachory na religię. Mówię - po takiej porcji wiedzy będą jedli z ręki!!!