Uczniowie z klas maturalnych I LO po raz pierwszy zatańczyli poloneza dla mieszkańców rok temu Uczniowie z klas maturalnych I LO po raz pierwszy zatańczyli poloneza dla mieszkańców rok temu

Uczniowie z klas maturalnych I LO po raz pierwszy zatańczyli poloneza dla mieszkańców rok temu. (© Fot. R. Konczyński/Archiwum)

W czwartek przed południem (25 stycznia) mieszkańcy Malborka będą mogli zobaczyć w centrum miasta poloneza w wykonaniu tegorocznych maturzystów. Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza zaprosiła swoje koleżanki i kolegów z wszystkich malborskich szkół ponadgimnazjalnych do wspólnego tańca.

Polonez w wykonaniu maturzystów rozpocznie się o godz. 11 na placu Kazimierza Jagiellończyka.

- Marzeniem uczniów I LO w Malborku jest, aby wszyscy tegoroczni uczniowie klas maturalnych malborskich szkól ponadgimnazjalnych zaprezentowali swój układ poloneza, który ćwiczyli i zatańczyli lub zatańczą podczas balu studniówkowego 2018 - informuje Monika Pozorska, wicedyrektor I LO w Malborku.

Fragment poloneza podczas studniówki 2018 I LO w Malborku:


ZOBACZ TEŻ: Tak było w 2017 roku. Maturzyści z I LO w Malborku zatańczyli poloneza w centrum miasta


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!