V liga. Błękitni Stare Pole przegrali 1:3 z Czarnymi Przemysław

Błękitni Stare Pole przegrali w 18 kolejce V ligi z Czarnymi Przemysław 1:3 (0:0). Przez godzinę staropolanie grali w dziesięciu.

Po trzech meczach rundy wiosennej Błękitni Stare Pole mają na koncie zwycięstwo, remis i porażkę. Tę ostatnią zanotowali w środę (1 kwietnia) w meczu z Czarnymi Przemysław w ramach 18 kolejki V ligi. Od 30 minuty podopieczni trenera Tomasza Wierciocha grali w dziesięciu, bo czerwoną kartką ukarany został Maciej Rychlik.

Jedynego gola dla staropolan w 87 minucie, już przy stanie 0:3, strzelił Michał Tomczyk.

Błękitni grali w składzie: Malewski - Rychlik, Orłowski, Lepczak, Kotowski, Gortatowski, Karlak (70 Tomczyk), Tymiński (56 Marszałek), Wiercioch, Buć, Zielonka (89 Zawadziński).