V liga. Grom Nowy Staw - Pogoń Prabuty 5:0 (1:0)

Grom Nowy Staw nie dał szans Pogoni Prabuty w 21 kolejce V ligi i pokonał swoich rywali różnicą pięciu bramek. Dopiero w drugiej połowie rozwiązał się worek z golami.

Grom Nowy Staw grał w składzie: Ćwiek - Gładek, Cicherski, Błażek, Sierac (75 Knopik), Jankowski (60 Sadłocha), Kowalczyk, Potoczek, Błaszczak (60 Miśkiewicz), Miecznik, Grabowski.

Gole dla Gromu strzelali: Łukasz Gładek (45 minuta), Maciej Błaszczak (47), Wojciech Miecznik (60), Tomasz Kowalczyk (73), Maciej Sadłocha (84).

- Wynik mówi sam za siebie. W pierwszej połowie Pogoń dobrze się broniła, w drugiej części gry zaatakowaliśmy odważniej i przyniosło to skutek w postaci goli. Cały czas kontrolowaliśmy mecz - mówi Marek Kwiatkowski, trener Gromu Nowy Staw.