V liga. Grom Nowy Staw zremisował z wiceliderem tabeli

Grom Nowy Staw zremisował 0:0 z Gryfem 2009 Tczew w 22 kolejce V ligi. Przez całą druga połowę nowostawianie grali w przewadze jednego zawodnika.

Grom Nowy Staw grał w składzie: Rutkowski - Błaszczak, Potoczek, Błażek, Golicki, Kępka, Drewek, Miśkiewicz, Masztaler, Miecznik, Grabowski.

Jeden punkt wywalczyli w meczu z wiceliderem tabeli V ligi piłkarze Gromu Nowy Staw. Podopieczni trenera Marka Kwiatkowskiego nie strzelili gola, mimo że przez ponad połowę meczu grali w przewadze jednego zawodnika. Około 40 minuty spotkania Tomasz Grabowski był nieprzepisowo powstrzymywany przez gracza z Tczewa i skończyło się to czerwoną kartką.

- Jestem zadowolony z remisu, zwłaszcza że graliśmy z mocnym przeciwnikiem, wiceliderem tabeli - mówi trener Marek Kwiatkowski. - Cieszy mnie też to, że drugi mecz z rzędu zagraliśmy na zero z tyłu.

W następnej kolejce (9 maja) Grom znów zagra na swoim boisku. Tym razem podejmie Błękitnych Stare Pole.