V liga. Pomezania prowadziła do przerwy 4:0... i zremisowała

Pomezania Malbork zremisowała 4:4 w zaległym meczu 14 kolejki V ligi z Orłem Subkowy. Malborczycy po 45 minutach meczu prowadzili 4:0.

Pomezania Malbork prowadziła po pierwszej połowie 4:0 z Orłem Subkowy we wtorkowym (15 listopada) meczu na Stadionie Miejskim w Malborku. Trzy gole dla drużyny prowadzonej przez trenera Sebastiana Ratajczyka strzelił Piotr Sobieraj, a jedną bramkę dołożył Sławomir Ziemak.

Po pierwszej połowie wydawało się, że zwycięstwo Pomezanii jest formalnością, ale po raz kolejny okazało się, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe, zwłaszcza na tym poziomie rozgrywek. Orzeł strzelił w drugiej połowie cztery gole i ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Ten wynik oznacza, że na kolejkę przed zakończeniem rundy jesiennej Pomezania traci do lidera tabeli - Żuław Nowy Dwór Gdański - 11 punktów. W niedzielę malborczycy będą mieli okazję zniwelować tę różnicę do 8 pkt., o ile uda im się pokonać nowodworzan. Mecz rozpocznie się o godz. 12.