W sobotę (18 marca) odbędzie się VI Koncert Otwartych Gitar na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Miś. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Malborku.

VI Koncert Otwartych Gitar na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Miś odbędzie się w sobotę o godz. 19 w Pubie Baszta przy al. Rodła.

- Tym razem zbieramy fundusze na zakup pomocy dydaktycznych dla zespołów edukacyjno-terapeutycznych przy SOSW w Malborku. Serdecznie zapraszamy na koncert. Wstęp jest wolny - informuje stowarzyszenie Miś.

> Stowarzyszenie Pomocy Miś zostało założone w 2001 r. Zadaniem stowarzyszenia jest wszechstronna pomoc dzieciom i osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Z jego inicjatywy po wielu latach oczekiwań został uruchomiony Środowiskowy Dom Samopomocy w Malborku. Stowarzyszenie zbierało i nadal zbiera fundusze na potrzeby ŚDS. Można pomóc stowarzyszeniu przekazując 1 proc. swojego podatku - KRS: 0000035294.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!