(© Fot. Muzeum Zamkowe w Malborku)

"Wieczór zakochanych - śladami motywów miłosnych" - to motto wieczornego zwiedzania malborskiego zamku, przygotowanego przez muzeum z okazji walentynek. Liczba miejsc jest ograniczona. Zostało już niewiele biletów.

Muzeum Zamkowe zaprasza 10 lutego (sobota). Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 17.30.

- Co Krzyżacy i zamek mogą mieć wspólnego z miłością i świętem zakochanych? Sami możecie się przekonać. Tego wieczoru pod osłoną nieba podążycie śladem miłosnej symboliki w wielkim, dostojnym zamku - informuje Muzeum Zamkowe.

Podczas zwiedzania do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia, którymi są: Kino Helios w Tczewie, Hotel & Bowling Majewski, Restauracja Piwniczka, Ciekawa Klubokawiarnia w Malborku. Czekają kolacje dla dwojga, zaproszenia do kina, vouchery do kawiarni, na kręgle.

Bilet wstępu kosztuje 25 zł od osoby. Wejściówkę można kupić w kasie Muzeum Zamkowego w Malborku lub on-line - TUTAJ. Kto chce spędzić walentynkowy wieczór w zamku, powinien się śpieszyć. Miejsc zostało niewiele.Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!