Weekend za pół ceny w Malborku. Zniżki w muzeum, restauracjach i hotelach

29 i 30 marca w Malborku odbędzie się akcja "Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny". Dzięki niej o połowę taniej zwiedzisz zamek, zjesz, skorzystasz z klubu fitness, a także zamówisz nocleg. Akcję organizuje Gdański Obszar Metropolitalny. Dzięki niej z promocyjnej oferty można skorzystać także w innych pomorskich miastach.

Akcja Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny” odbędzie się w 9 miejscowościach podczas 3 wiosennych weekendów. Zapoczątkowana w Gdańsku akcja zniżek w restauracjach, hotelach, obiektach kulturalnych i sportowych, a także salonach spa, rozszerzyła swój zasięg na: Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Gniewino, Łebę, Tczew, Gniew i Sopot.

Terminy weekendu w Metropolii:
29-30 marca: Malbork, Nowy Dwór Gdański, Sopot
5-6 kwietnia: Pruszcz Gdański, Gniewino, Łeba
12-13 kwietnia: Tczew, Gniew, Gdańsk

Jak informuje Urząd Miasta Malborka, formuła akcji "Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny" jest otwarta.
- W związku z czym zapraszamy do udziału przedstawicieli restauracji, hotelarzy, miejskie instytucje kulturalne i sportowe, którzy w ostatni weekend marca obniżą ceny wybranych usług lub produktów o 50 procent - informuje Urząd Miasta Malborka na swojej stronie internetowej. - Zapraszamy mieszkańców Malborka oraz okolic do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty. Udział w akcji zadeklarowało 15 podmiotów z Malborka, są wśród nich restauracje, obiekty noclegowe, klub fitness oraz Muzeum Zamkowe.

Na załączonych zdjęciach sprawdzisz, jakie obecnie podmioty deklarują promocyjne ceny (informacja ze strony internetowej Malbork Welcome Center - visitmalbork.pl). Z listą podmiotów z pozostałych miast zapoznasz się TUTAJ
∨ Czytaj dalej

Komentarze (2)

avatar
avatar
koneser za pół ceny (gość)

Fajna akcja! W Gdańsku się sprawdza. Co roku tłumy. Może wpadnę do Malborka tym razem?

avatar
Mieszkanka (gość)

Zgoda, gość swoje prawa ma, ale ja, jako długoletnia mieszkanka Malborka i tu urodzona, chciałabym też mieć raz do roku zniżkę na wstęp do zamku i tamtejszych wystaw. Na cenę, jaką chce Muzeum Zamkowe niestety... nie mogę sobie pozwolić

Wybierz kategorię