Wybory w malborskiej PO. Członkowie partii wybrali nowego szefa w mieście i powiecie

Malborska Platforma Obywatelska wybrała swoje władze w mieście i powiecie. Nowym przewodniczącym lokalnych struktur partii został Arkadiusz Mroczkowski.
 Fot. Radosław Konczyński

Wybory w strukturach miejskich i powiatowych Platformy Obywatelskiej w Malborku odbyły się w piątek (24 listopada).
- Po 16 latach pracy jako przewodniczący lokalnych struktur PO w Malborku Andrzej Rychłowski podziękował wszystkim członkom za współpracę oraz istotny wkład w rozwój miasta Malborka na przestrzeni tych wielu lat.
Jednocześnie nie przyjął ponownie propozycji członków koła, by nadal kierować strukturami powiatowymi PO, pozostawiając tę funkcję do ponownego wyboru członków koła - informuje malborska PO.

Na nowego szefa lokalnej PO wybrany został Arkadiusz Mroczkowski, obecny Przewodniczący Rady Miasta Malborka. Powołano również nowy zarząd koła. Oprócz Arkadiusza Mroczkowskiego w jego skład wchodzą: Andrzej Rychłowski, Mirosław Czapla, Tomasz Rażewski, Elżbieta Lange, Grzegorz Rosłaniec i Jacek Markowski.

Andrzej Rychłowski będzie reprezentował malborską PO jako delegat do Rady Regionu Pomorskiej Platformy Obywatelskiej.
- Myślę, że po wielu latach mojej pracy jako przewodniczący PO w Malborku nadszedł czas na zmianę oraz odświeżenie lokalnych struktur. Z racji doświadczenia będę aktywnie wspierał nowy zarząd i przewodniczącego oraz życzę wszystkim owocnej pracy na rzecz lokalnych społeczności w powiecie malborskim - mówił podczas zebrania wyborczego były przewodniczący PO.

rk

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.11.2017, 06:55

Najpierw niech zajmą się zrobieniem porządków w swoim mateczniku Starostwie.

28.11.2017, 22:15

Tak na marginesie. Żaden Mroczkowski, żaden Klonowski, nawet Kowalski i Charzewski nie mają jaj żeby zrobić porządek w Urzędzie Miasta. Zmniejszyć ilość etatów, podnieść uposażenie specjalistom i od raz będzie porządek w mieście. Nikt tego nie zrobi, bo się boją. Rączka, rączkę myje.

28.11.2017, 22:07

PiS się wybrał, PO się wybrali.. a co z resztą. Tak, mam na myśli prężnie działający zarząd Koła Nowoczesnej w Malborku? Dlaczego media lokalne nic o tym nie wspomniał? Dlaczego media lokalne nie relacjonują o SLD, Nowoczesnej? Tak! Bo tam nic się nie dzieje!

28.11.2017, 18:28

Tak myślę zupełnie na zimno gdzie są "etatowi" członkowie PO dlaczego AR nie wspierali w działaniach w trudnych momentach.Otrzymali tyle dobra po drodze,ja tylko powiało innym wiatrem to ich wszystkich wywiało.Pewnie pomyślał dość ...niech każdy idzie w swoją stronę !

28.11.2017, 15:34

U nas nudy, nie to co w PO TCZ :D
http://tczew.naszemiasto.pl/artykul/tczew-szarpanina-miedzy-radnymi-wtargnal-do-mojego,4326639,art,t,id,tm.html

28.11.2017, 13:53

Zerknijta na komentarz pod artykułem poMORSKA poLICJA szuka.... z poDPISEM ZIUTEK ... poPŁAKAŁEM SIĘ ZE ŚMIECHU

28.11.2017, 13:52

Podziekujmy wszystkim, ktorzy nie poszli na Wybory. Ciekawe co czuja teraz rodziny i znajomi weteranow , osoby, ktore glosowaly na" sami wiecie kogo"?

28.11.2017, 13:37

Że wspomnę o operacji Mistrale za 1$, o niekończących się i niezliczonych wybuchach na pokładzie, mgle, puszkach, parówkach. Ci ludzie dochodzą do władzy na kłamstwie, tanich obietnicach, a po nich już nic. Reforma goni reforę, w imię naprawy. Skutek opłakany widać. Nie tylko tam, gdzie napisałeś.

28.11.2017, 13:08

Tomasz Klonowski, który może się pochwalić takimi sukcesami jak ... Proszę sobie doPiSać ;)

28.11.2017, 12:59

Jak morda zdradziecka, to tylko nasza nie?
A ten porządek, to rozumiem taki jak w stadninach koni, gdzie przychody spadły raptem o 500% rok do roku albo taki jak w Trybunałem Konstytucyjnym?
Świetlana przyszłość...

28.11.2017, 12:57

Najlepiej Kukiza:))))))))

28.11.2017, 12:46

chodzi o to, zeby sie PeOwcy teraz nie wybielali i nie punktowali tego, że ktos wszedl w ich buty
a robia to regularnie, udajac ze ich nie bylo przed momentem w tym samym miejscu :)

tu trzeba kogos antysystemowego

28.11.2017, 12:12

Proponuje nie pyskowac, tylko myslec.
Niektorzy zapomnieli,ze na scianach
zamiast tapet mieli slomianki a na polkach wystawe po
pustych puszkach po piwie i kartonikach po papierosach.

28.11.2017, 10:47

Aha, to jak było za Po, jest za PiS to jest usprawiedliwienie dla Charzewskiego? To może zadłużać bardziej, jeździć dalej i częściej, zatrudniać więcej pociotków i mniej wykształconych.
Gratuluję infantylnego myślenia.

28.11.2017, 10:38

kolesiostwo, zatrudnianie córeczek, podróże po Polsce i za granicę, zadłużanie miasta - to wszystko było również za PO...

28.11.2017, 10:32

Po i PiS się naparzają, a czerwony dwór (czyli Urząd Miasta) się cieszy.
Zamiast podczas wyborów mówić o kolesiostwie, zatrudnianiu córeczek, podróżach zagranicznych i po Polsce, zadłużaniu Malborka - będzie nawalanka PO-PiS.
Ot durne ludzie...

28.11.2017, 09:55

Jak już to "zapomogi OD państwa", MWzMM "wygżtaucióhó"! TyPOwy pełowski "nie matóła lecz hendź szczeła złobi s ciebje platfonsjera", weź POd uwagę że nie każdy ma koryto gdzie może brać łapówy i kraść bezkarnie pod osłoną złodziejskiej sitwy zwanej dla niepoznaki PO!

28.11.2017, 09:29

O proszę. Teraz cnotą jest być biednym i głupim, otrzymywać za darmo zapomogi z Państwa (czytaj z pieniędzy innych ludzi). Typowe lewackie myślenie, typowy socjalizm PiSlamistyczny.

28.11.2017, 08:31

Ale ekipa, sami z kasą , biednego i młodego tam nie zobaczysz. Mam nadzieje, że tym razem wystąpią pod swoim partyjnym szyldem Platformy Obywatelskiej, a nie będą wymyślać i mylić ludzi z jakimś Porozumieniem Obywatelskim. Nie wstydźcie się swojej parti...

28.11.2017, 08:22

Martwili się o sprawy bytowe, swoje i swoich rodzin.
Córeczka której radnej dostała pracę w firmie miejskiej?
Który radny załatwił etat dla żony?
Który radny załatwił grant miejski na interes?
A Marek Charzewski tylko zacierał ręce. Chwała PiS, że wreszcie zlikwiduje te jednomandatowe okręgi, bo teraz żadna morda zdradziecka nie dostanie się na listy! I Platforma powinna podziękować bo sprzedawczyki z ich list nie znajdą nigdzie miejsca, nikt zdrajców nie weźmie. Mam nadzieję że Tomasz Klonowski pogoni tych kolesi z SLD i zrobi w Malborku porządek.

28.11.2017, 07:01

Ale należy też również zauważyć iż radni mają najemców daleko w poszanowaniu zostali wybrani i to najważniejsze żaden nigdy się nie zapytał na sesji o sprawy bytowe parobkow a wybory blisko i wpadniecie że stołków

27.11.2017, 22:06

Na nowego szefa lokalnej PO wybrany został Arkadiusz Mroczkowski, łoo maminciu


Andrzej Rychłowski, Mirosław Czapla, Tomasz Rażewski, Elżbieta Lange, Grzegorz Rosłaniec i Jacek Markowski.


Rozum opuści wyborców gdy zagłosują na jedno z tych nazwisk ! ! !

Skrytym porówkożercom mówimy NIE ! !

27.11.2017, 21:56

Co tak dudni, co tak grzmi?
Niebo huczy, ziemia drży.
Czy wichura groźna dmie?
Czy to burza idzie? Nie!

To idzie młodość, młodość, młodość :D

27.11.2017, 19:25

Ta, ty akurat wybieraleś

27.11.2017, 19:16

Ciężko, ciężko się pracuje w takim zespole.