Wygrana Delty Miłoradz z Powiślem II Dzierzgoń. Grom Nowy Staw uległ Pogoni Prabuty

Podczas 7 kolejki piłkarskiej V ligi Grom Nowy Staw przegrał w Prabutach z Pogonią 1:3, a Delta Miłoradz pokonała w Starym Mieście Powiśle II Dzierzgoń 2:1.

Pogoń Prabuty przerwała serię trzech wygranych z rzędu Gromu Nowy Staw w rozgrywkach V ligi. Pogoń pokonała podopiecznych trenera Marka Kwiatkowskiego 3:1. W pierwszej połowie gospodarze prowadzili jedną bramką. Wynik podwyższyli tuż po rozpoczęciu drugiej części meczu. Nowostawianie zdołali odpowiedzieć golem Krzysztofa Błaszczaka z rzutu karnego w 60 minucie spotkania. Swojego trzeciego gola Pogoń strzeliła w samej końcówce meczu.

Grom grał w składzie: Ćwiek – Błaszczak, Danielak, Błażek, Jagielski, Szweda (80 Kaszuba), Podbereźny, Resmerowski, Satiński, Tomczyk, Gronkowski.

W 8 kolejce V ligi Grom podejmie na swoim boisku Orła Subkowy. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 6 października o godz. 15.

Drugą wygraną z rzędu zaliczyli piłkarze Delty Miłoradz. Podopieczni trenera Radosława Szczuchniaka wygrali na wyjeździe z Powiślem II Dzierzgoń 2:1 Po golach Roberta Modrzejewskiego (3 minuta meczu) i Piotra Szklarczyka (51). Bramkę kontaktową w 85 minucie spotkania pomógł strzelić gospodarzom Maciej Kępka. Obrońca Delty zaliczył trafienie samobójcze.
Miłoradzanie pojechali na mecz do Starego Miasta osłabieni kadrowo. Co ciekawe, przez ostatnie 15 minut pojedynku w ataku grał nominalny bramkarz Delty - Maciej Kędzierski.

Delta grała w składzie: Dus - Cicherski, Jeleń, Lenkiewicz, Kępka, Acosta-Angulo (65 Grunau), Neumann, Kotowski (75 Kędzierski), Modrzejewski, Szklarczyk, Barnaś.

W sobotę (6 października) Delta podejmie na swoim boisku Pogoń Prabuty. Początek o godz. 16.