Wymyśl hasło reklamujące turystykę w Malborku. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 kwietnia

Urząd Miasta Malborka ogłosił konkurs na krótkie hasło reklamowe dotyczące turystyki aktywnej w Malborku. Termin zgłaszania propozycji mija w środę (17 kwietnia) o godz. 15.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Fot. Archiwum Urzędu Miasta Malborka)

Konkurs został ogłoszony w ramach kampanii Urzędu Miasta Malborka pn.: "ELMOS - przedstawienie elektrycznej mobilności jako intermodalnego środka transportu w miastach o małej i średniej wielkości w obszarze Południowego Bałtyku".

Hasło powinno być proste, krótkie i łatwe do zapamiętania.
- Hasło powinno dotyczyć tematyki aktywnego wypoczynku, rekreacji, aktywnego spędzania wolnego czasu przez mieszkańców Malborka w swoim mieście, hasło promujące mobilność elektryczną i wykorzystanie rowerów w codziennym życiu mieszkańców Malborka, jeżdżenie rowerem do pracy, korzyści z korzystania z rowerów elektrycznych, itp - informuje Urząd Miasta Malborka na swojej stronie internetowej.

Hasła należy przysyłać do 17 kwietnia do godz. 15 na adres mejlowy: konkurs@mwc.malbork.pl. Nagrodami w konkursie jest zestaw gadżetów z logo Malborka o wartości 150 zł.

Komentarze (13)

avatar
avatar
Malbkontent (gość)

"Tani, modny i praktyczny ... welocyped elektryczny! Nawet Ulrich von Jungingen jechałby nim dziś z Malborka pod Grunwald!"

avatar
niekulturlany (gość)

Moje hasła:
"Tyle ścieżek rowerowych w mieście mamy, że aż jeden dzień to za mało".
albo prztyczek w stronę MWC "Renault Megane Coupe dla niej, rower elektryczny dla ciebie"
albo "305 tys. zł na projekt Elmos mamy, naiwnego na gadżety za 150 zł poznamy"

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.

avatar
Paciaciakowa (gość) Jaroo

Nie, to ty czegoś nie rozumiesz. W ciul instytucji od promocji - sromocji w mieście, (UM, MWC, MCKiE) a nikomu robić się nie chce i głupawe konkursy na hasło wymyślają. Najlepiej by rozpisali przetarg na wszystko i tylko laurki zbierali. A ty chrzanisz że sie MWC czepiaja. To niech urzędasy takich konkursów ochłapowych nie wymyślają bo świadczy to tylko o ich nieudolności. Najlepiej znaleźć frajera i sobie laurki wręczyć w świetle...
Biorą niezłą kasę to niech kreują...

avatar
Jaroo (gość)

ludzie czy projekt elmos wymysla eMWuCe ? nie , to projekt Urzedu Miasta. Co sie ich czepiacie ! MWC promuje turystyke, a nie jezdzenie mieszkancow rowerami do pracy. Widac , ze kazdy temat jest dorby by zrugać MWC :) gratuluję. Tu akurat bym sie zastanowił nad tym projektem i kto go prowadzi. ELMOS nie kumam do konca skat to jest, ale to chyba cos z tymi elektrycznymi rowerami i Urzad czasami je rozdaje czy wypozycza.

avatar
ed (gość)

No to teraz eMWuCe powinno się wykazać kreatywnością adekwatną do "pożeranego" budżetu. Profesjonalne agencje reklamowe za wykreowanie dobrego hasła zgarniają kasę liczoną nie w setkach lecz tysiącach złotych. Tu się proponuje "ochłap" Niech więc lokalna instytucja opłacana z pieniędzy podatników wykaże się swoimi umiejętnościami. Do tej pory mieliśmy info o kolejnych laurach tej instytucji. Może więc czas by choćby hasełko wymyślili ...

avatar
Niezła kampania :) (gość)

Jak Brico urządzało konkurs na hasło to dawali samochód :) a w MWC nie potrafią nic wymyśleć i szukają frajera za 150 zł płaconej w proporczykach ;)

avatar
mobilny (gość)

to nie jest konkurs na haslo turystyczne, tylko haslo, ktorego nie umieją w Urzędzie wymyslic ci od rowerow i mobilnosci. to nie ma nic wspolnego z turystyka.

avatar
TOJA (gość)

Za myślenie się płaci i nie 150 w formie gadżetów z nadrukiem a normalnymi pieniędzmi !!!
w związku z tym niech myślą i wymyślają ci, którzy pobierają niebotyczne pensje za promocję miasta. KONKURS KOMPLETNIE GŁUPI

Wybierz kategorię