Do tragicznego wypadku doszło w sobotę 10.02.2018 r. w Krasnołęce (powiat malborski). Pociąg śmiertelnie potrącił 56-letniego mężczyznę.

Informację o potrąceniu mężczyzny przez pociąg w Krasnołęce (dawniej Królewo) służby otrzymały w sobotę 10.02.2018 r. o godzinie 15.10.

- 56-letni mieszkaniec gminy Stare Pole prawdopodobnie stracił równowagę i wpadł pod nadjeżdżający pociąg TLK relacji Olsztyn - Gdynia - mówi podkomisarz Tomasz Czerwiński zastępca naczelnika wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Malborku. - Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu pracowali strażacy (jeden zastęp), policjanci i prokurator. Pociąg odjechał po 2,5-godzinnym postoju.

To kolejny śmiertelny wypadek na torach w tej okolicy. Niespełna dwa tygodnie temu w pobliskim Starym Polu pociąg potrącił starszego mężczyznę.

Czytaj więcej na ten temat: Tragedia na przejeździe kolejowym w Starym Polu. Starszy mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg


Zobacz też: Najpoważniejsze wypadki w 2017 r. na PomorzuWypadki

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

STOP głupocie urzędniczej!!! (gość) (4900)

Krasnołęka to obręb geodezyjny, w którego skład może wchodzić kilka miejscowości, sołectw, osiedli itp.! Jakiś tępy urzędas utożsamia nazwę całego obrębu geodezyjnego i zmienia historyczne nazwy miejscowości myśląc, że miejscowość musi mieć nazwę obrębu geodezyjnego i na chama to wdraża! Panie dziennikarzu uprzejmie proszę o zainteresowanie się tematem i odszukanie urzędnika, który konsekwentnie zmienia nazwę Królewo Malborskie! Doszło już do tego, że w samej wsi przy drodze pościągano tablice z nazwą Królewo!!! To nie kolej się uwzięła na nazwę Królewo Malborskie, tylko jakiś głupi urzędas na nazwę Krasnołęka! Podziału na obręby ewidencyjne i określenia ich granic dokonuje urzędnik organu, ale nie dajcie się ludzie zwariować - tam jest, było i będzie Królewo Malborskie, które istniało tam od stuleci! Głupota urzędnicza tego nie zmieni!

Krolewianka malborska (gość) (Królewiak Malborski!!!)

Zgadzam sie. To nadal kest Krolewo malborskie. I jesli ktos nie wie niech noe ocenia przyczyna smierci pod pociagiem. Kiedys byla budka i byli zatrudnieni ludzie. I nie bylo smierci pod pociagiem. A potem....?widok nie do przegryzienia.

Krolewianka z Krolewa Malborskiego (gość)

To nie jest strzezony przejazd. Gdzyby byl zatrudnoiny droznik pewnie nie zgineloby tylu ludzi ,

Królewiak Malborski!!! (gość)

Co za typ konsekwentnie zmienia nazwę Królewo Malborskie na Krasnołęka!!! To jest Królewo Malborskie, nawet tablica na peronie jest! ! !
Komu i dlaczego przeszkadza nazwa KRÓLEWO MALBORSKIE???

aga (gość) (cioch)

A co kolej ma niby z tym zrobić. Myślwnia nie nauczy. Przejazd strzeżony, a idioci przy zamknietych rogatkach na miego wchodzą. To jak proszenie się o śmierć.

cioch (gość)

Co jest nie tak z tym przejazdem w Krasnołęce? Chyba z tydzień albo dwa temu było podobne zdarzenie. Może kolej powinna coś z tym zrobić?