Wypadek w Kończewicach [ZDJĘCIA]. Samochód osobowy wjechał w motocyklistę na skrzyżowaniu

32-letni motocyklista został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe po wypadku, do którego doszło we wtorkowe popołudnie (11 września) na drodze krajowej nr 22 w Kończewicach.

- Do wypadku doszło na skrzyżowaniu, zderzyły się motocyklista i samochód osobowy. Lądował śmigłowiec LPR. Stan poszkodowanego jest ciężki - wyjaśniał nam po godz. 14 dyżurny Komendy Powiatowej PSP.

Policja informuje, że zgłoszenie o wypadku otrzymała ok. godz. 13.50.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letnia kobieta kierująca volkswagenem passatem, jadąca drogą krajową od strony Malborka, nie zachowała należytej ostrożności na skrzyżowaniu. Skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście jadącemu od strony Tczewa w kierunku Malborka - mówi mł. asp. Sylwia Kowalewska, rzeczniczka prasowa KPP Malbork.

Początkowo ruch był zamknięty całkowicie, potem odbywał się wahadłowo. Policjanci i strażacy skończyli działania na miejscu zdarzenia przed godz. 17.


Zobacz także: Oddając krew ratujesz życie
[x-link]04611108-f04e-02be-2c71-5b65034140b0,f63487c1-b605-19e0-16d1-46f336cf85e4[/x-link]

Radosław Konczyński

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.09.2018, 22:14

Kierowca paska był.juz na drodze to motocyklista wymusil

20.09.2018, 20:06

Chyba z strony pojebanego dawcy bo zapierdalał naćpany . To przy nim znaleźli narkotyki

20.09.2018, 20:02

Gdyby kierowca motorem jechal z głową i wolniej a nie 160 to by się nic nie stalo

20.09.2018, 12:46

Motocyklista dalej walczy.

18.09.2018, 10:58

A może dla "blądynek" w ogóle ustanowić regułę iż skręcać można tylko w prawo, a w lewo skręt ma być zakazany? Zrobi się w Polsce jedno wielkie rondo, a ci co muszą w lewo... to niech per pedes apostolorum popylają! :))

14.09.2018, 19:26

Jak dla mnie powinny być możliwe wykonanie tylko skrętu w prawo, te skręcanie w lewo to jakaś porażka:/ Tak więc jak już konieczny był by skręt w lewo to tylko przez jakiś wiadukt lub podziemny tunel trzeba przebudować całą infrastrukturę ;)

13.09.2018, 21:27

Wiadomo już coś o stanie poszkodowanego?

13.09.2018, 21:14

I co z tym motocyklista wiadomo??

13.09.2018, 20:14

Już jedna świeczka przy krzyżyku z kaskiem się tam świeci.
Mogliby coś już z tym skrzyżowaniem zrobić.

13.09.2018, 10:43

Z Tczewa.

12.09.2018, 23:15

A mimo zapowiedzi Wójta gminy Miłoradz o dogadaniu się z "GDAKą" o przebudowie tego feralnego skrzyżowania pod kątem lewoskrętów, GDAKA dalej chyba twierdzi że jeszcze za mało jest trupów i lądowań "śmigła" pogotowia w tym rejonie. Aby przebudować skrzyżowanie z drogą do Miłoradza potrzeba było chyba 11 ofiar śmiertelnych w ciągu kilku lat. Po zrobieniu lewoskrętu i wysepki krzyży przy drodze na tym skrzyżowaniu nagle przestało przybywać. Ciekawe od ilu ofiar dla GDAKI inwestycja w poprawę bezpieczeństwa w takim czarnym punkcie staje się "opłacalna". Może warto wrócić do nacisku na decydentów w czasie kampanii wyborczej do samorządów, bo po wyborach znów mogą być ważniejsze inwestycje, a to jest droga krajowa! A inna sprawa że niektórych kusi wyprzedzanie na trzeciego i depnięcie na pedał bo "im się spieszy" ale to już zupełnie inna historia!










































+

12.09.2018, 22:54

Ty, aspirant, "wruć do podstawufki, skończ usmom klase" i dopiero łap się za klawiaturę pod nickiem Asp. bo sytuacja nie jest wesoła, a ja "obśmiałem się jak norka" po przeczytaniu tych wypocin jako "notatki służbowej funkcjonariusza"! Z takim wykształceniem to posada ciecia na budowie jest poza twoim zasięgiem!

12.09.2018, 21:15

Ja pierdziele wina była po stronie kobiety z pasata.Dzisiaj też pojebana blondi w malborku jadąc od 17 marca a ja jadąc od poczty głównej wjechałam na lewy pas bo ona jechała prawym na rodła suka zaczeła zjeżdżać na mój pas jak pierdolnełam na klakson to się ockneła i spierdoliła i tak ją dorwe i kórwa wypierdole lusterka i boczne szyby bo po hój jej jak niepatrzy w nie!!!

12.09.2018, 20:59

Ja bylem na sluzbie i mielismy zgloszenie o wypadku na drodze krajowej 22 technik mowi ze jak kierowca motocyklu by niejechal 160 i nie wyprzedzal z prawej strony auta marki kia o numerach GA to by nie uderzyl w passata i wina jest wspola bardziej kierowcy motocyklisty i dajcie sobie spokuj komentarzami nie bylo was nie widzieliscie a glupoty wypisujecie

12.09.2018, 20:56

A czy z redakcji słyszał ktoś o takim czymś jak prawa autorskie? Bo zdjęcia nie są autorstwa dziennika "nasze miasto" a żadnego wspomnienia o autorze nie ma..

12.09.2018, 19:56

PRZESTAŃCIE SIĘ OBRAŻAĆ.Ta droga jest przeklęta nie ma w tygodniu kilku wypadków.Czas włączyć myślenie co się robi,jak się tą drogą jedzie.Zauważyłem że cześć kierujących jedzie więcej niż 90 km/g,przy tym ruch jest duży.Każdy może zginąć,przez GŁUPOTĘ innych.

12.09.2018, 19:16

Domel pedale ta tepa dzida wymusila a jak on nieprzezyje to dziecko niebedzie mialo ojca a znajac jego to nigdy nie zapierdalal osle bo krzyzacy jezdzic niepotrafia

12.09.2018, 17:27

TY TĘPA GŁOWO ZNASZ KIEROWCE PASKA ZNASZ TO WSZYSTKO NA TEMAT CZYTAJ KOMENTARZE LUDZI CO TO WIDZIELI I WIEDZĄ JAK BYŁO I ZAMKNIJ PYSK

12.09.2018, 13:29

Zamiast marnować czas na przepychanki w internecie, poświęćcie kilka minut i pomódlcie się za niego.
Bardzo proszę.

12.09.2018, 13:28

Motocyklista był z Tczewa.
Chłopak znajduje się w bardzo ciężkim stanie, przeszedł poważną operację.
Jest stabilny, ale jego stan nadal jest krytyczny. Nie ma pewności czy przeżyje.

12.09.2018, 12:30

TCZEWA

12.09.2018, 11:22

Jesteście żałośni, chłopak walczy o życie,a wasze przepychanki są nie na miejscu.

12.09.2018, 11:17

I po co te spekulacje

12.09.2018, 10:35

to ty byłeś tym świadkiem co jechałeś za motocyklem?jak tak to dlaczego ty wyhamowałeś ale 200m.za kolizją?

12.09.2018, 10:32

to się mylisz ,kolizja była już na drodze na Kończewice,są zrobione zdjęcia gdzie znajdował się motocykl i z technika ślady motocykla są już na drodze na Kończewice