W tym roku z okazji Dnia Kobiet pokażemy światu, że kobiety na Pomorzu są najpiękniejsze! Głosami mieszkańców naszego regionu zostaną wybrane Kobiece Twarze Pomorza 2017 każdego z trzech pokoleń - córek, matek i seniorek.

Zdjęcia wszystkich kandydatek, które zgłosiły się do udziału w akcji do 5 marca, ukazały się w Dniu Kobiet, 8 marca, w specjalnym albumie - dodatku, który był dołączony do całego nakładu "Dziennika Bałtyckiego".

Głosowanie rozpoczęło się w środę, 8 marca i będzie trwać do piątku, 31 marca do godz. 20. Zgłoszenia nowych kandydatek będą przyjmowane jeszcze do 20 marca.


KLIKNIJ I ZGŁOŚ SIĘ DO NASZEJ AKCJINa 10 laureatek w każdej kategorii pokoleniowej czekają cenne nagrody. Do wygrania m.in. pobyty w SPA, profesjonalne sesje fotograficzne, talony na zakupy w sklepie ZARA, bilety na koncerty, kosmetyki, biżuteria (czytaj więcej o nagrodach poniżej)
Laureatki uzyskają także awans do castingu, w którym zostaną wybrane twarze kampanii reklamowej promującej serwis ONA-Strona Kobiet Wybrane w castingu Panie otrzymają honorarium w wysokości 2000 złotych!

- Naszą akcję adresujemy do kobiet w każdym wieku, reprezentantek trzech pokoleń: córek, matek i seniorek - mówi Bogusław Kaczmarek, dyrektor kreatywny "Dziennika Bałtyckiego". - Do wszystkich pań, które czują się piękne i w Dniu Kobiet chcą dołączyć do wielkiej galerii piękniejszej części mieszkańców Pomorza.

Czytaj więcej o akcji: Zostań KOBIECĄ TWARZĄ POMORZA - czekają wspaniałe nagrody. Prześlij zgłoszenie już dziś!


KATEGORIA CÓRKI- ZOBACZ KANDYDATKI I GŁOSUJ

KATEGORIA MATKI- ZOBACZ KANDYDATKI I GŁOSUJ


KATEGORIA SENIORKI- ZOBACZ KANDYDATKI I GŁOSUJ

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!