Zwycięstwa Gromu, Pomezanii i Błękitnych. Grali też w niższych ligach

Grom Nowy Staw pokonał 1:0 Stolem Gniewino w IV lidze, a Pomezania Malbork i Błękitni Stare Pole w takim samym stosunku goli odniosły zwycięstwa w klasie okręgowej.

Grom Nowy Staw pokonał na własnym boisku Stolem Gniewino po golu Roberta Wesołowskiego w 85 minucie meczu.

Nowostawianie grali w składzie: Jóźwiak - Jagodziński, Danielak, Błażek, Golicki (83 Luzeńczyk), Miśkiewicz, Wesołowski, Miecznik, Drewek, Grabowski, Styś.

***
Pomezania Malbork podejmowała w sobotę (22 kwietnia) Wisłę Korzeniewo. Malborczycy wygrali 1:0 po trafieniu Łukasza Konwy w 25 minucie spotkania.

Pomezania grała w składzie: O. Galewniewski - Jeleń, Cicherski, Wilk, Kobyliński, M. Jurczyk, Ziemak, Konwa (60 Gdela), Leszczyński (60 Sobieraj, 80 Owsianik), Dryjas, Statkiewicz (60 Bełz).

***
Błękitni Stare Pole również wygrali swój mecz, strzelając tylko jednego gola. Bramkarza Szarży Krojanty pokonał Dawid Wróblewski w 35 minucie meczu.

Skład Błękitnych: Treder - Orłowski, Kurek, Maciej Rychlik, Marcin Rychlik, Kotowski, Majka, Zielonka (69 Jankowski), Majka, Wróblewski, Tomczyk.

***
W A-klasie Delta Miłoradz przegrała na własnym boisku 0:1 z Rodłem II Kwidzyn, a Jurand uległ w Lasowicach 2:6 Relaxowi Ryjewo.

W B-klasie Skra Kończewice rozgromiła na wyjeździe 5:0 Błyskawicę Postolin.
W niedzielę swoje mecze wyjazdowe rozegrają Nogat Malbork (z KS Czernin) oraz Real Myszewo (z GKS Gardeja).