IV liga. Grom Nowy Staw pokonał na wyjeździe Cartusię Kartuzy

Grom Nowy Staw wygrał 4:1 (2:0) w Kartuzach z miejscową Cartusią w 9 kolejce IV ligi. To czwarta wygrana nowostawian w tym sezonie.

Grom grał w składzie: Jóźwik - Knopik, Danielak (56 Potoczek), Błażek, Miecznik, Wesołowski (68 Golicki), Daukszys, Piotrowski, Styś, Grabowski (60 Wojtkiewicz), Drewek.

Nowostawianie do przerwy prowadzili 2:0 po golach Karola Stysia (22 minuta) i Krzysztofa Błażka (44). Po zmianie stron boiska kolejne dwie bramki strzelili Mateusz Daukszys (63) i Bartosz Drewek (70).

- Jestem zadowolony ze zwycięstwa i kolejnych trzech punktów. Nasza przewaga na boisku nie podlegała dyskusji, mogliśmy zdobyć więcej goli, ale nie wykorzystaliśmy okazji z powodu zbytniej nonszalancji w grze - mówi Marek Kwiatkowski, trener Gromu Nowy Staw.

W 10 kolejce IV ligi Grom podejmie na własnym boisku Jaguara Gdańsk. Spotkanie odbędzie się 8 października o godz. 15.